Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tylu linii ostrzegawczych i znaków nie ma w żadnym innym miejscu. Dla kolejnej osoby były one niewidoczne (zdjęcia)

Po raz kolejny na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Września i Zelwerowicza w Lublinie miało miejsce zderzenie pojazdów. Tak jak zawsze przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 20 na ul. Bohaterów Września w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zelwerowicza zderzyły się dwa samochody osobowe: BMW i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca BMW kobieta wyjeżdżała z ul. Zelwerowicza i wykonywała manewr skrętu w lewo, w stronę al. Solidarności. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu fordowi, którego kierująca jechała ul. Bohaterów Września w kierunku obwodnicy. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Podróżujące autami osoby nie odniosły poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci prowadzą ustalenia związane z dokładnymi okolicznościami tej kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

22 komentarze

 1. Dla tej baby z BMW kolorowe linie ostrzegawcze to są po to malowanie by było ładnie i kolorowo na miejskich ulicach .

 2. prawo jazdy za jajka

  Alaaaa, takiego ładnego Focusika w Titanium roz*ebała gnojowozem.
  Żaden ubezpieczyciel nie zechce zapłacić uczciwego odszkodowania dla właściciela Forda, bo to będą dziesiątki tysięcy.

 3. Teraz wiadomo dlaczego przy tym skrzyżowaniu powstanie nowy cmentarz.

 4. No super artykuł, zacznijmu od tego że w tym miejscu Bohaterów Września 50 km/h jadą chyba tylko ci którzy skręcają na stację paliw oraz polica. Prawie każdy grzeje tutaj jak „esce”. Do tego w takim miejscu zamiast ronda jest kolizyjne skrzyżowanie … a światła są ustawione 100 metrów dalej przy Aldi … To jest po prostu wstyd dla miasta , dla osób w nim rządzących….

 5. Przy Marketach na Zelwerowicza światła są. Jedne jeszcze mrugają na żółto bo market w budowie. Na wielopasmowym skrzyżowaniu brak. Na Bohaterów Września podobnie. Światła przy ulicy na której stoją domki jednorodzinne i gdzie ruch jest znikomy. ( około 500 metrów dalej od miejsca zdarzenia).

 6. Dla ludzi którzy kupili pj zawsze będą niewidoczne i dla ozdoby namalowane

 7. Paskudne skrzyżowanie. Codziennie tamtędy przejeżdżam. Wyjeżdżając z Zelwerowicza jest kiepska widoczność z prawej bo zasłaniają bariery. Z lewej ludzie zazwyczaj szybko jadą i wyłaniają się zza zakrętu z dużą prędkością.

Z kraju