Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają poszukiwania 32-latki z Lublina. Ważny apel do mieszkańców AKTUALIZACJA

W całym mieście i okolicach prowadzone są poszukiwania 32-letniej mieszkanki Lublina. Osoby, które widziały kobietę, lub też ją napotkają, proszone są o niezwłoczny kontakt.

Trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 32-letniej mieszkanki Lublina. W godzinach wieczornych kobieta opuściła miejsce zamieszkania przy ul. Granata i udała się w nieznanym kierunku. Jej życie może być zagrożone.

W związku z tym najbliżsi zaginionej jak też policjanci apelują do wszystkich osób, które widziały kobietę, lub też ją napotkają o niezwłoczny kontakt. Działania prowadzi Komisariat III przy ul. Kunickiego telefon 47 811-58-00. Informacje można też zgłaszać na numer alarmowy 112.

Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, posiada ciemne włosy do ramion. Ubrana jest w pomarańczowy podkoszulek w czarne grochy, czarne dresowe spodnie z białym lampasem po bokach. Może mieć przy sobie torebkę.

AKTUALIZACJA 19.05.2024

Kobieta została odnaleziona, poszukiwania zakończyły się.

12 komentarzy

 1. Ale ta kobieta jest zdrowa na umyśle? bo czytam, że jej życie może być zagrożone, ale z powodu??? ktoś na nią czatuje, żeby ją zabić? dziwny ten komunikat jest, bo może miała dość dotychczasowego swojego życia i coś chce w nim zmienić, dlatego opuściła swoje lokum.

  • oznacza to, że może już wcześniej próbowała popełnić samo******o .. myśl osiołku, myśl

  • Powinien wystarczyć Pani komunikat, że jej życie może być zagrożone, nie jest Pani sprawą dlaczego.
   Jak się nic nie wie to nie powinno się pisać głupot.

   • Co innego gdy jest podatna na samobójstwo, co innego gdy ktoś chce ją zabić.
    Nie Twoją sprawą jest oceniać sensowne pytania.
    „Jak się nic nie wie to nie powinno się pisać głupot.”

    • Pytanie było zupełnie bez sensu, co za różnica dlaczego jej życiu zagraża niebezpieczeństwo dla osoby, która ją zobaczy i zgłosi to na komendę? Nikt nic więcej nie oczekuje. Poza tym my nie jesteśmy na ,,Ty’’.

  • Dziwny, to jest Pani komentarz.. Czytam komentarze tu i na innych portalach i nie wierzę ile ludzi jest zbulwersowanych frazą: „jej życie może być zagrożone”. Z racji tego, że znam sprawę prywatnie, to odpowiem wszystkim, którzy mają wątpliwość o stan p. Eweliny.
   W tym tygodniu Pani Ewelinie przydażyła się rodzinna tragedia, po której ona jak i jej mąż będą mieli traumę do końca życia.
   Liczę że p. Ewelina się znajdzie cała i zdrowa.

 2. Klementyna, myśl zanim napiszesz jakąś tępą informację, ale widać, czego można się spodziewać po tępej osobie 🙂

 3. Klementyno, a co ci do tego „dlaczego jest zagrożone?” – nie twoja sprawa. Po prostu jest zagrożone, jeżeli możesz pomóc- pomóż, jeżeli nie to weź zamilcz bo tylko szkodzisz takim pie*******m głupot. Wszelkie szczegóły to osobista kwestia Eweliny i jej bliskich, a nie całej opinii publicznej.

 4. Ludzie liczcie się ze słowami. Tacy wszyscy mądrzy w internecie a jak dzieje się komuś krzywda na ulicy to wszyscy stoją i patrzą. Taka prawda. Nikomu nie życzę takiej tragedii jaką przechodzi cała rodzina Eweliny. Jako matka jestem z nią całym sercem, żeby wróciła do domu cała i zdrowa!!! Wszyscy mieszkańcy tutaj to przeżywamy bardzo mocno.

 5. Na innej stronie była informacja, ta kobieta w poniedziałek straciła miesieczne dziecko …

Dodaj komentarz