Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Trwają intensywne poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina (zdjęcia)

Od godzin porannych trwają intensywne poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina. Strażacy i policjanci przeczesują tereny w rejonie Wrotkowa. Obecnie poszukiwania skupiły się w rejonie ul. Zemborzyckiej, ul. Żeglarskiej i ul. Osmolickiej.

Trwają obecnie zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 32-letniej mieszkanki Lublina. Wczoraj w godzinach wieczornych kobieta opuściła miejsce zamieszkania przy ul. Granata i udała się w nieznanym kierunku. Jej życie może być zagrożone.

W czwartek do godzin porannych strażacy i policjanci z różnych wydziałów w Lublinie prowadzą intensywne poszukiwania w rejonie ul. Zemborzyckiej, ul. Żeglarskiej oraz ul. Osmolickiej. Sprawdzane są pobliskie pola oraz tereny porośnięte drzewami. Wstępnie wiadomo, że młoda kobieta wyszła z domu około godziny 23.00 i udała się w kierunku ul. Zemborzyckiej.

W związku z tym najbliżsi zaginionej jak też policjanci apelują do wszystkich osób, które widziały kobietę lub też ją napotkają o niezwłoczny kontakt. Działania prowadzi Komisariat III przy ul. Kunickiego telefon 47 811-58-00. Informacje można też zgłaszać na numer alarmowy 112.

Kobieta ma 170 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, posiada ciemne włosy do ramion. Ubrana jest w pomarańczowy podkoszulek w czarne grochy, czarne dresowe spodnie z białym lampasem po bokach. Może mieć przy sobie torebkę.

12 komentarzy

 1. A gdzie są prózniaki czyli tfu Straż Miejska?

  • Ja tych obiboków nie trawię, ale chyba z zasady ta formacja ma inne zadania?
   Vide -> blokada na koło.

 2. Próżniaki to na plebaniach.

 3. Czyli dzięki Pani Ewelinie ulice są niepatrolowane ponieważ muszą jej szukać. Świetnie, jeśli zwrot o zagrożeniu życia wynika z choroby psychicznej powinna być zamknięta w szpitalu w Abramowicach. W przeciwnym wypadku znów wyjdzie sobie na spacerek a służby będą zaangażowane zamiast tępić patole na ulicach i osiedlach.

  • Pomódl się i pomyśl

   Milcz kretynie. Nie będę szczegółów zdradzał ale gdybyś je znał na pewno byś zaginionej współczuł a nie obwiniał o angażowanie służb. Życie bywa tragiczne, człowiek czasem nie daje rady udźwignąć. Myślenie, że zaginieni ludzie po prostu sobie wyszli jest godne idioty. Oby Pani Ewelina znalazła się cała i zdrowa.

  • Wiekszej patoli niz w tym komentarzu nie znajda. Nastepnym razem sie zastanow co piszesz, bo wstyd. Nie znasz sytuacji to nie komentuj bo serce sie kraje. Wszyscy najmadrzejsi. Zdrowi tez moga zaginac.

  • Jak nie wiesz o czym mówisz to się nie wypowiadaj zamiast głupoty pier**lić

 4. Zdjęcie numer 9

  No widać jak jej szukają, chyba na Facebooku.

Dodaj komentarz