Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Trwa protest Inspektorów Transportu Drogowego. Nie kontrolują niektórych pojazdów, inne czynności są bardzo skrupulatne (zdjęcia)

Tym razem po cichu odbywa się protest Inspektorów Transportu Drogowego. Ich żądania to m.in. reforma ITD, poprawa warunków pracy czy też wzrost wynagrodzeń.

24 komentarze

 1. Zlikwidować ITD. Tym powinna zajmować się Policja. ITD to taka sama „służba mundurowa” jak straż miejska.

  • Nieważnejakinick

   Ale wiesz że są plany wcielenia ITD do Policji ? Była by Policyjna inspekcja transportu drogowego, Tylko koszty duże więc na razie zostali przy tym jak jest.

 2. ot „policjanci” w zielonych mundurkach.
  następni na emeryturkę po 15 latach ?
  a reszta niech zapier…la na ich emerytury ?

  • Po jakich 15 latach. Wypowiada się pierwszy ale jako …. gamoń bo nawet zasad emerytur mundurowych nie zna. Zamknij się bo już i tak wiadomo że masz g… uzik do powiedzenia.

 3. ITD I Tak Dowalą … super służba .. pełen szacun … ostatnio dostałem 2000zł za brak przeglądu z powodu zagubienia tablicy rejestracyjnej (spadła, auto sprawne diagnosta kazał jeżdzić do czasu odbioru nowej bo to zadna usterka) ale dla pajaca z ITD podstawa wszczęcia postępowania na karę 2000zł … a przemęczony Ukrainiec jedzie dalej bez strachu… Jak dla mnie służba tak bystra jak i formy strajku…. straciłem dla nich wszelki szacunek …

 4. … do prywaciarza na miesiąc , pilnie potrzebują – to szybko wrócą do pracy

 5. Skończyli policjanci co widać po ilości kontroli w yanosiku to teraz ci, jeszcze coś o nauczycielach słychać teraz

 6. kieorwcy też nie są naiwni, lepiej z yanosika skorzystać niż wpaść prosto na nich