Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Traktowała sutenerstwo jako stałe źródło dochodu. Policjanci zatrzymali 35-latkę

W ręce policjantów wpadła 35-latka, która podejrzana jest o czerpanie korzyści z nierządu. Kobieta wynajmowała mieszkanie trzem kobietom świadczącym usługi seksualne, a następnie pobierała od nich pieniądze.

W miniony poniedziałek kryminalni z Lublina zatrzymali 35-latkę. Kobieta jest podejrzana o czerpanie korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez trzy kobiety w wieku od 32 do 51 lat.

Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że zatrzymana w okresie od sierpnia 2015 r. do końca ubiegłego roku wynajmowała mieszkania na terenie Lublina ułatwiając w ten sposób trzem kobietom świadczenie usług, a następnie pobierała za to od nich pieniądze. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy potwierdził, że 35-latka traktowała sutenerstwo jako stałe źródło dochodu.

We wtorek do tej sprawy został zatrzymany również 35-latek, który pomagał kobiecie w tym procederze. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli m.in. telefony komórkowe, laptopy, tablet, kilka kart sim, nośniki pamięci i dokumentację.

Wczoraj oboje trafili do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty. 35-latka odpowie za sutenerstwo i czerpanie korzyści z nierządu oraz uczynienie sobie z tego stałego źródła dochodu. Mężczyzna odpowie za pomocnictwo w tym procederze.

Wobec obojga zatrzymanych został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Oprócz tego mieszkanka Lublina ma zakaz opuszczania kraju oraz zakaz kontaktowania się z kobietami, którym wynajmowała mieszkanie. 35-latce grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast za pomocnictwo w sutenerstwie mieszkańcowi Lublina grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

18 komentarzy

 1. Która to Roksanka ?

  • Wszystkie, i wszystkie mają po 28 lat, i wszystkie zapraszają do prywatnego mieszkanka… Za rządów twojej kochanej Partii takie męty robiły co chciały. Karuzele vatowskie zatrzymane, teraz pora na mniejsze rybki.

 2. 112 zdecydujcie się miała 25 czy 35? Mieszkanie miała wynajmować za jajka a może za darmo?

 3. 25-latka czy 35-latka?

 4. Ile lat w końcu ma ta kobieta? 25 czy 35? Bo są różne wersje podane w artykule ?

  • 35 lat. Policja początkowo podała, że kobieta ma 25 lat. Później skorygowali jej wiek na 35 lat.

   • To tak jak te usługoDawczynie. Początkowo jest mowa o 28. latach, ale w papierach z 10 więcej…

 5. Wiek jeszcze nie jest ustalony.

 6. Masz rację ,dziewczynka pierwsza klasa..

 7. Pierwsza klasa za robotę dla Policji, szacunek dla was. …

 8. I to jest wzorowa praca policji, tak trzymać.

 9. Czyli wynajmując mieszkanie prostytutkom, nie można od nich zadać czynszu?

Z kraju