Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Szczebrzeszyn – Zamość. Nie żyje rowerzysta

We wtorek rano na drodze krajowej nr 74 doszło do tragicznego w skutkach wypadku Jedna osoba nie żyje, w rejonie zdarzenia nieprzejezdny jest jeden pas ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 7 na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Wielącza w powiecie zamojskim, na trasie Szczebrzeszyn – Zamość. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z rowerzystą.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena wjechał w mężczyznę poruszającego się na rowerze w tym samym kierunku. W wyniku odniesionych obrażeń 57-latek poniósł śmierć na miejscu.

W rejonie wypadku zablokowany jest pas w kierunku Zamościa. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku. 20-latek kierujący osobówką był trzeźwy.

(fot. Policja Zamość)

21 komentarzy

  1. ,aa,boKrzycho.paPj

    A może porusza niebo i ziemię i ten młody wyjdzie zupełnie niewinny ,bo nieważne jest czy ktoś zażywa,diluje i jezdzi po narkotykach, nieważne że zabija człowieka,czy więcej ludzi, najważniejsze jest by użyć wszelkich znajomosci by młody bez winy wyszedł na wolność

Z kraju