690 680 960

Tragiczny wypadek na polnej drodze. Po leżącym mężczyźnie przejechał samochód

Nie udało się uratować życia mężczyzny, po którym przejechał samochód osobowy. Wstępnie wiadomo, że 42-latek miał leżeć na ziemi.

Do wypadku doszło w środę około godziny 14:20 w miejscowości Majdan Starowiejski w gminie Zakrzew w powiecie lubelskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym, poruszając się drogą gruntową, najechał na mężczyznę, który miał leżeć na ziemi.

O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Bychawa i OSP Stara Wieś, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, poszkodowany został uwięziony pod pojazdem. Ewakuowano go jeszcze przed przybyciem straży pożarnej. Pomimo starań ratowników, życia 42-latka nie udało się uratować. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

25 komentarzy

  1. Po co te dyskusje i dywagacje… To, że Redakcja napisała droga polna, to tylko informacja. W zależności kto przyjdzie do sądu interpretacja „drogi polnej” może mieć rożny wymiar. „biegły z KOD czy ”’niezawisłe sądy…” OTUA, może powiedzieć, że droga polna to 5 metrowa plantacja rośliny X i „nie- winny” nie mógł zobaczyć człowieka, nieważne dlaczego tam leżał. Koleiny 1 metrowe, ale pojechał tam jak codzień na swoich felgach !7 cali. Wczoraj się dało wypadek… nie. Tak to działa. Nawet jak będzie miał 3 promile, bo to droga polna… nie ekspresówka…

  2. Nie rozumiem po to jadowide komentarze, zdarzył się straszny wypadek, nie żyje człowiek a kierowca będzie żył z tym do końca swojego życia… Tragedia rodziny jednego i drugiego… Jechał drogą polną nie zauważył w trawie człowieka i stała się tragedia… Na pewno nie zrobił tego specjalnie, nie jechał z zawrotną predkością to był po prostu straszliwy zbieg okoliczności… Prokuratura ustali dlaczego mężczyzna leżał w tej trawie i jakie miał szanse na zauważenie go kierowca i sąd sprawę rozpatrzy i wyda stosowny wyrok nie ma potrzeba teraz nikogo osądzać

Kursy walut

  • USD 4.3011zł -1.05%
  • GBP 5.2966zł -0.78%
  • EUR 4.6817zł -0.15%
  • CHF 4.697zł -0.39%

Polub nas