690 680 960

Tragiczny wypadek na nadwiślance. Nie żyją dwie osoby podróżujące motocyklem

Na drodze wojewódzkiej z Puław do Warszawy, tuż za granicą naszego województwa, zderzyły się dwa pojazdy. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Uchacze w gminie Maciejowice. Na drodze wojewódzkiej nr 801, na odcinku Dęblin – Maciejowice, zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe. Jak nam przekazano, wypadek zakończył się tragicznie w skutkach. Pomimo starań ratowników nie udało się uratować życia dwóch osób. Obie podróżowały motocyklem.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn zdarzenia. Nadwiślanka jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do wieczora. Wyznaczone zostały objazdy lokalnymi drogami.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. bardzo bardzo przykre – jednakże jak widzę z jaką szybkością jeżdżą i słyszę ryki motocykli przejeżdżających przez Sobieszyn – wracających pewnie z toru z Ułęza – to wcale mnie ta tragedia nie dziwi = apeluję do motocyklistów zwolnijcie przzejeżdzacie przez teren zabudowany może wyskoczyć kot pies – ograniczenie jest do 50 km a walicie ponad stówę = krew mnie zalewa widząc to bo bezmózgi jadą

  2. Dzisiaj wracałem spod Częstochowy.Niektórzy motocykliści mieli prędkość w pobliżu 200km na godzinę…A potem płacz i tragedia…. Pozdrowienia dla motocyklistów z rejestracją LZ i LZA których widziałem w okolicy Suchedniowa.Tak się jeździ NORMALNIE.Polecam wszystkim kierowcom motocykli.

  3. Mieszkam w pobliżu, to co wyprawiają tam motocykliści to się w głowie nie mieści. Gdzie jest policja???

Kursy walut

  • USD 4.3518zł -0.51%
  • GBP 5.3364zł -0.1%
  • EUR 4.6856zł -0.12%
  • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas