690 680 960

Tragiczny wypadek na nadwiślance. Nie żyją dwie osoby podróżujące motocyklem

Na drodze wojewódzkiej z Puław do Warszawy, tuż za granicą naszego województwa, zderzyły się dwa pojazdy. Trasa jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w niedzielę po południu w miejscowości Uchacze w gminie Maciejowice. Na drodze wojewódzkiej nr 801, na odcinku Dęblin – Maciejowice, zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe. Jak nam przekazano, wypadek zakończył się tragicznie w skutkach. Pomimo starań ratowników nie udało się uratować życia dwóch osób. Obie podróżowały motocyklem.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn zdarzenia. Nadwiślanka jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do wieczora. Wyznaczone zostały objazdy lokalnymi drogami.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

3 komentarze

  1. bardzo bardzo przykre – jednakże jak widzę z jaką szybkością jeżdżą i słyszę ryki motocykli przejeżdżających przez Sobieszyn – wracających pewnie z toru z Ułęza – to wcale mnie ta tragedia nie dziwi = apeluję do motocyklistów zwolnijcie przzejeżdzacie przez teren zabudowany może wyskoczyć kot pies – ograniczenie jest do 50 km a walicie ponad stówę = krew mnie zalewa widząc to bo bezmózgi jadą

  2. Dzisiaj wracałem spod Częstochowy.Niektórzy motocykliści mieli prędkość w pobliżu 200km na godzinę…A potem płacz i tragedia…. Pozdrowienia dla motocyklistów z rejestracją LZ i LZA których widziałem w okolicy Suchedniowa.Tak się jeździ NORMALNIE.Polecam wszystkim kierowcom motocykli.

  3. Mieszkam w pobliżu, to co wyprawiają tam motocykliści to się w głowie nie mieści. Gdzie jest policja???

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku