690 680 960

Wypadek na trasie Lublin – Włodawa. Po raz kolejny w tym samym miejscu

Po raz kolejny na skrzyżowaniu w miejscowości Głębokie doszło do zderzenia pojazdów. Jedna osoba ma być poszkodowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 13 w miejscowości Głębokie w powiecie łęczyńskim. Na drodze krajowej nr 82, na odcinku między Łęczną a Włodawą, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 838 prowadzącą do Dorohuczy. Jest to jedno z najbardziej kolizyjnych miejsc na tej drodze. Wstępnie jedna osoba została poszkodowana.

Policjanci będą dopiero ustalać szczegółowe okoliczności, a przede wszystkim przyczyny wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

12 komentarzy

 1. „Jedna osoba ma być poszkodowana” – rozumiem, że roztrzygnie się to przez losowanie wśród uczestników zdarzenia. 😆

  • Można też zebrać uczestników w szeregu i jak w wojsku, pokazać palcem „ochotnika” na poszkodowanego.

 2. Nie jest kolizyjne tylko jada na oslep

 3. Dlatego kolizyjne ponieważ kierowcy (czyt De#ile) jadący w stronę Dorohuczy,wracając z jezior nie patrzą na znaki tylko ciśnie cymbał na wprost i bęc,wyjeżdża z pierwszeństwem ktoś z boku;) a najlepsze jest to że wychodzi taki kierowca i drze pape że mu ktoś wymusił:D

 4. Będzie pacan darł teraz stówy

 5. Zemsta mechanika

  Wystarczyło by tam rondo i po kłopocie

  • rondo jest np mohyly i co nie ma wypadkow?

  • Może skrzyżowanie wielopoziomowe zrobić ? Jest znak STOP ? Jest pokazana droga z pierwszeństwem ? Jest. I tyle w temacie. Selekcja naturalna.

 6. Rondo tam jest.
  Feler to pierwszeństwo dla drogi pod kątem prostym Łęczna – Włodawa – pierwszeństwo powinno być dla jadących prosto, i byłoby normalnie.

  • Oczywiście hipoteza ta dla skrzyżowania normalnego, tak jak wcześniej było.
   Rondo tam takjakby nietypowe, trochę zaskakukujące na prostej drodze.

  • Mylna opcja, proszę usunąć ten tekst.

 7. BYłem tam wczoraj, zaraz po zdarzeniu.Faktycznie dla jadących do Włodawy z S 12 jest stop, a pierwszeństwo ma droga z Łecznej.Są wypadki czyli źle zaprojektowano skrzyżowanie.
  Z drugiej strony,
  przez STOP co drugi kierowca jedzie, nie zatrzymuje sie!!! Czy Straz ma płacone od wyjazdów, bo 2 wozy pełne strażakow do stłuczki , to chyba przesada

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas