Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny finał dzisiejszego wypadku w Lublinie. Nie żyje kierowca audi

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który dzisiaj przed południem uderzył autem w drzewo. Zmarł zaraz po przewiezieniu do szpitala.

Jak już informowaliśmy, do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 11 na ul. Dożynkowej w Lublinie. Kierujący audi mężczyzna jechał w kierunku al. Spółdzielczości Pracy. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas jezdni, a następnie uderzyło w drzewo.

Z relacji świadków wynikało, że mężczyzna mógł zasłabnąć w trakcie jazdy. Ratownicy medyczni po udzieleniu mu niezbędnej pomocy zabrali go do szpitala. Stan poszkodowanego pogarszał się jednak z minuty na minutę i jeszcze w trakcie transportu zaczęły zanikać jego funkcje życiowe.

Jak poinformował nas Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, pomimo reanimacji nie udało się uratować życia mężczyzny. Ofiarą jest 55-latek. Obecnie policjanci cały czas prowadzą czynności w tej sprawie.

(fot. lublin112)
2018-04-16 15:19:36

20 komentarzy

 1. Zawał .Tyle jest warte życie.Pewnie miał jakieś plany wszysko jak bąbka prysło.Zmnieniłem tryb życia bo brakowało mi doby.Dziś wiem że nie warto się zażynać bo może zbraknąć czasu by się tym cieszyć więc żyję chwilą .

  • Zarzynać i bombka.

   • Ok.Nauczycielka zmarła mi w I klasie szkoły podstawowej i tak zostało.Wiem że pisownia jest ważna ale dla mnie jest sens wypowiedzi naistotniejszy bo to pokazuje kto kim jest .Można być wykształconym a jednocześnie fajtłapą życiową .

    • Co masz na mysli piszac fajtlapa zyciowym? Moze fajtulapa? Ale zrozum najpierw tresc tekstu a potem sie wypowiadaj co…. Bo tak sie sklada ze znalam tego czlowieka i nie oczerniaj tylko wdpolczuj rodzinie bo nie wiesz co cb czeka!

   • I prysla bańka nie bombka 😉

 2. Może gdyby jechał jakimś nowszym samochodem miałby jakieś szanse w tym nawet poduszek nie było

 3. Fajnie wygląda ta „bąbka”, a jeszcze lepiej „zażynać”. A ogólnie post sensowny.

 4. Smutne. Ale czy pogorszenie się stanu zdrowia następuje tak nagłe, że nie można zatrzymać pojazdu? Nie pytam złośliwie. Zatrzymanie pojazdu trwa kilka sekund.
  Jeżeli utrata przytomności następuje gwałtownie, to oczywiście nie da się już nic zrobić, ale czy wcześniej nie pojawiają się jakiekolwiek objawy: duszności, ból w klatce, zawroty głowy?

  Chyba jasne dla wszystkich jest, że nie można kierować pojazdem (i narażać siebie oraz tym bardziej innych) na niebezpieczeństwo jeżeli kierowca odczuwa, że dzieje się coś złego ze stanem jego zdrowia.
  Wtedy powinno się natychmiast zatrzymać pojazd – nawet i na pasie awaryjnym autostrady można i należy w takiej sytuacji.

 5. a skąd wy w ogóle wiecie że zmarł od obrażeń poniesionych w wypadku? mogło być tak , że stracił przytomność bo miał jakiś zawał lub wylew i na pogorszenie stanu ten wypadek praktycznie nie miał wpływu

 6. Człowiek miał zawał.Proszę o szacunek dla zmarłego i niepisanie głupot.Wyrazy wspóczucia dla rodziny.

 7. Co Wy piszecie jaka banka czy babka…a nawet nie znaliscie Tego czlowieka…zenada

 8. Czlowiek ktory zmarl byl mezem, ojcem i dziadkiem. a dla najblizszej rodziny to trudny moment. Dociekanie przyczyny wypadku nic nie wnosi. Jesli faktycznie to byl zawal i stan zdrowia pogorszyl sie nagle, to wydaje mi sie ze czlowiek nie zastanawia sie nad tym aby zatrzymac auto i wzywac pomocy. Takich rzeczy nie jestesmy w stanie przewidziec. [*]

Z kraju