Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Marcin Sasal nie jest już trenerem Motoru Lublin!

Marcin Sasal nie jest już trenerem Motoru Lublin! Władze klubu podjęły decyzję o rozstaniu się z 47-letnim szkoleniowcem. Ostatnim spotkaniem żółto-biało-niebieskich pod wodzą Sasala było sobotnie starcie z Unią Tarnów na Arenie Lublin, które zakończyło się remisem 4:4.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

12 komentarzy

 1. idzciezbutadodomu

  xDDDD

 2. Buuahahaha Spartakus 🙂

 3. PORTAL 112 ZAWSZE BYŁ ZWIĄZANY TEMATYCZNIE Z RÓŻNEGO RODZAJU ZDARZENIAMI – CZY WYMIANA TRENERA W PODRZĘDNEJ DRUŻYNIE TO NEW’S. NIEDŁUGO TEMATEM PRZEWODNIM BĘDZIE TO, ŻE BABCIA JAKIEGOŚ CELEBRYTY NIE MOGŁA ZROBIĆ KUPKI – ŻENADA 112 TO TYLKO KASA , KASA , KASA …..

  • Od kilku lat jest dział SPORT, więc chyba ktoś coś przeoczył. Pozwoli Pan/Pani, że będziemy dobierać publikowane informacje według naszego rozeznania, co do treści i tematyki. Jest to serwis informacyjny, więc zawiera informacje zgodnie z kategoriami na stronie. Nic nadzwyczajnego się tutaj nie stało. Pana mogą interesować zdarzenia inną osobę sport, a jeszcze inna zupełnie inna tematyka. Informacje dotyczące lubelskiego klubu piłkarskiego interesują sporą rzeszę Czytelników.
   Pozdrawiamy!

   • Sporą rzeszę czytelników? Czasem spotkam motorowców na mieście i mam poważne wątpliwości, czy można ich nazwać „czytelnikami”.

 4. Tutaj trzeba bata. Ktoś taki jak Smuda by się przydał. Mają wszystko czyli stadion, pieniądze itd. Zobaczycie, że znowu nie awansują do 2 ligi ale to już będzie blamaż. Stolica miasta województwa a nie umieją sobie poradzić. Motor powinien grać w extraklasie i plasować się między 8 a 12 miejscem w tabeli minimum.

 5. to wazna wiadomosc

  to jest lublin112 LUBLIN 112 i nas interesuje bardziej to kto jest trener naszej druzyny niz to co sie dzieje we lukowie czy innej wolce

 6. To co pozegnajcie sie z awansem… Mimo zapewnień ze przyjdzie ktoś kro wprowadzi was do 2 ligi… Malo prawdopodobne…

 7. Smuda trenuje Widzew ,To sie k…a Prezes obudził,nie widział co sie dzieję w klubie biznes i tyly .

 8. to nie trenera trzeba zwolnić tylko zawodników
  Nie grają na awans bo wiedzą że jak awansują to ich zwolnią bo trzeba wzmocnić będzie ekipe
  Dać im wszystkim najniższą krajową a premie za wygrane mecze
  nie wygrywają dostają tylko podstawe i już

 9. moze pep graudiola

Z kraju