Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia na lokalnej drodze, nie żyje 15-latek. Jadąc jednośladem zderzył się z samochodem

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia 15-latka, który brał udział w wypadku w powiecie chełmskim. Droga jest całkowicie zablokowana, obecnie prowadzone są tam czynności z udziałem prokuratury i policji.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16.30 w miejscowości Majdan Leśniowski w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Jak nam przekazano, w wypadku poważnych obrażeń ciała doznał poruszający się jednośladem 16-latek. Po zderzeniu z autem osobowym przeleciał nad pojazdem i spadł na jezdnię. Pomimo starań ratowników i trwającej długo resuscytacji krążeniowo-oddechowej nie udało się uratować jego życia.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku. Droga Majdan Leśniowski – Leśniowice jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA 20:18

Jak ustalili policjanci, 15-latek poruszał się motocyklem typu cross. Z racji młodego wieku nie posiadał oczywiście uprawnień do kierowania tego typu pojazdami. Z kolei 73-letni kierowca mercedesa wykonywał manewr skrętu w lewo, na teren posesji. Jednoślad uderzył w bok auta.

26 komentarzy

  1. Uderzył w lewy bok. Wcześniej szalał na jednym kole bez kasku. Nie miał uprawnień. Miał 15 lat. Mieszkańcy zgłaszali na policję i do rodziców te rajdy. To był jego motor: ktm sxf 350 . Wcześniej policja przyjechała bo szalał po wsi, ale uciekł. Niedaleko odjechali bo zaraz wracali do wypadku z jego udziałem. Dużo młodzieży szaleje na tych crossach po publicznych drogach. Niestety finał jest tragiczny .

  2. Jak dla mnie to git wiadomość.Amen.

Dodaj komentarz

Z kraju