Piątek, 01 marca 202401/03/2024
690 680 960
690 680 960

To mogło się zakończyć tragicznie. Wepchnął kolegę przed jadące auto, na szczęście kierowca był ostrożny (wideo)

W pewnym momencie, jeden z chłopców wepchnął drugiego wprost pod nadjeżdżające auto. Dzięki refleksowi oraz dostosowanej prędkości, kierowcy udało się zatrzymać pojazd.

Niezwykle niebezpieczna sytuacja miała miejsce w poniedziałek około godziny 17:40 w Krężnicy Jarej koło Lublina. Jeden z naszych czytelników jechał w kierunku Strzeszkowic Dużych. Na wysokości sklepu spożywczego dostrzegł grupę dzieci.

Zbliżając się do nich, zwrócił uwagę na ich zachowanie. Mianowicie przepychali się oraz zatrzymywali. Dlatego też zwolnił i bacznie obserwował poczynania młodych osób. To sprawiło, że udało mu się uniknąć wypadku.

W pewnym momencie, jeden z chłopców wepchnął drugiego wprost pod nadjeżdżające auto. Dzięki refleksowi oraz dostosowanej prędkości, kierowcy udało się zatrzymać pojazd. Tym samym uniknął potrącenia młodego rowerzysty.

– Pamiętam, że kiedyś w kraju była podobna sytuacja z dwoma dziewczynami, gdzie jedna chciała wepchnąć drugą pod autobus. Teraz zdarzyło mi się coś podobnego – wyjaśnia nasz czytelnik.

Tym razem na szczęście nie doszło do wypadku. Jednak niewiele brakowało, aby nastolatek wpadł pod auto. Kierowca, jak przyznaje, utrzymał również słownictwo w ryzach, powstrzymując się od skomentowania tego zajścia. Uczynił to za niego znajdujący się w pobliżu mężczyzna, który w odpowiednich słowach wyjaśnił młodym osobom, jak powinni się zachowywać.

(wideo nadesłane Jarosław)

26 komentarzy

  1. Udało mi się! Nie przeczytałem żadnego komentarza Frania.

  2. Jestem koleżanką chłopaka na rowerze który został wepchnięty na drogę byłam przy tym zdażeniu dzieciak który go wepchną nie chciał go uratować zrobił to specjalnie po tym jak auto odjechało druga koleżanka powiedziała chłopakowi który wepchną kolegę na ulicę że jakby auto się nie zatrzymało mogło to by się skończyć wypadkiem a chłopak natomiast odpowiedział ,, szkoda że to auto go nie potrąciło”.

  3. Przecież on już był na drodze…

  4. Był na drodze bo chciał od nich odjechać i się nie kłucić ale młodszy chłopak miał inny plan i go wepchną pod jadący pojazd

  5. Kto to był

Z kraju

Polityka i społeczeństwo