Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Tegoroczny Półmaraton Solidarności się nie odbędzie. „Z przyczyn organizacyjnych”

Bardzo duże poruszenie wśród miłośników sportów biegowych wywołała informacja o odwołaniu Półmaratonu Solidarności. Bieg ze Świdnika do Lublina od lat cieszył się ogromną popularnością.

17 komentarzy

  1. To się „elyta” wyPOwiedziała – zero konkretów , same bluzgi i obrażanie to sPOsób na własne dołowanie i poprawę psychiki. Oj ludzie ludzie dokąd wy zmierzacie …????

  2. Bardzo dobrze!!!! O co chodzi czy takiej imprezy nie można zrobić na jakimś obiekcie??? Nie ,trzeba uprzykrzyć życie innym ludziom którzy mają to w ,,tyle,, Jak był tzw. bieg ,,Mikołajkowy,, to nie mogłem do siebie do garażu przez godzinę wjechać bo paru patafianow,chciało pobiegać po szosie a na dodatek policja drogi zamknięte po co to komu??

  3. I bardzo dobrze! Niech sobie biegacze biegają po bieżni a nie po jezdni, korkując tym samym pól miasta i Świdnik!

    • Ale przyznaj, że jak jest bieg to twoje życie się nie zmienia. Nikt ci niego nie utrudnia. Przecież i tak spędzasz 99% czasu przed komputerem. Nie ma to na Ciebie kompletnie żadnego wpływu ale piszesz tak żeby pisać. Prawda? Nie pamiętam takiego biegu w Lublinie, który by w czymkolwiek mi przeszkadzał. Nikt ci po prywatnej posesji nie biega.

      • Utrudnia dojazd i powrót z pracy. Wyobraź sobie, że ludzie pracują w niedzielę o ile nie pracują w sklepie.

Dodaj komentarz