690 680 960

Tajemniczy samolot krąży nad Lublinem. Działa na zlecenie dwóch firm (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Latający od kilku godzin nad miastem w tą i z powrotem samolot zainteresował mieszkańców. Ustaliliśmy, w jakim celu maszyna pojawiła się nad Lublinem i co dokładnie robi jej załoga.

Od kilku godzin otrzymujemy liczne sygnały od mieszkańców Lublina na temat samolotu, który cały czas krąży nad miastem. Dokładnie to lata w tą i z powrotem między północną a południową granicą miasta.

Maszyna Cesna przyleciała z Litwy, jednak posiada polskie oznaczenia. Jak ustaliliśmy, należy ona do jednej z firmy, specjalizujących się w wykonywaniu zdjęć lotniczych i skaningu laserowym terenu.

Lot związany jest z zamówieniem złożonym przez firmy związane z udostępnianiem map. Dokładnie chodzi o Google i Zumi. Podobne prace zlecił też Urząd Miasta, chodzi dokładnie o wykonanie nowej ortofotomapy dla Lublina. W ramach zadania, wykonane mają zostać zdjęcia lotnicze całego obszaru miasta.

(fot. lublin112.pl\fligtradar24.com)

18 komentarzy

  1. A ja myślałem, że zrzucą bombę na Lublin wreszcie! Niestety….. Boże ukaż do gniazdo pychy i rozpusty i zniszcz to miasto inspiracji diabła!

  2. Podobno Tusek nas obserwuje.

  3. Czy mafia bigtech szykuje dla nas coś specjalnego? Lepsze rozplanowanie 5G?….

    A spróbuj Ty, Polaku zlecic skanowanie 3D miastka w hameryce lub niemczech…

  4. Szkoda że tylko Lublin i bliska okolica. Będzięcie mieli konkretnej jakości ortofotomapę.

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas