Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

– Sylwestra mamy od początku grudnia aż do marca. Mieszkańcy mają dosyć głośnej rozrywki młodzieży

Choć obowiązuje zakaz używania materiałów pirotechnicznych, wiele osób sobie nic z tego nie robi. Na niektórych osiedlach wieczorami słychać prawdziwe kanonady z petard i fajerwerków.

41 komentarzy

 1. Pewnie to te stare zgredki co wychowały najwięcej pijaków jakoś kiedyś nie przeszkadzało jak darli się nachlani po całym osiedlu a teraz wszystko takie święte i najwięcej przeszkadza, trzeba było myśleć zawczasu i przyszłe pokolenia przygotować

  • Ludzie posłuchajcie lubię zwierzęta ale właściciele muszą zrozumieć sylwestra są raz roku .jak ktoś ma w bloku psa niech go zamyka tam gdzie nie słychać huków psy nie powinno się trzymać w bloku ponieważ to jest dla nich męczarnia „na balkonie lipa bo coś zobaczy to szczęka po domu lata też lipa jak ktoś łazi po klatce też ujada i mnie to drażni bo mi budzi dzidziusia . I co do właścicieli piesków musicie razem z nimi to jakoś przeżyć Szczęśliwego nowego roku żeby wam te pieski śnieg przysypał

 2. A strzelajcie w sylwestra i Nowy Rok ile chcecie.
  Ale ten artykuł jest o tym, że gamomie strzelają codziennie przez cały grudzień i do marca.
  Czytać ze zrozumieniem LUDZIE.
  Najpierw komentarze że dobrze tak psom bo srają po ulicach, potem, że juz nic nie wolno nawet hucznie sylwestra obchodzić.
  Co z wami jest?

 3. Jak w mieście jest za głośno to proszę wyprowadzić się na wieś. Tam cisza spokój, pupil będzie sobie biegał bez smyczy po posesji i srał na niej gdzie będzie się mu chciało. Nie trzeba będzie po nim sprzątać. Sielanka na całego !!

 4. No nie mogę jacy to wszyscy liberalni ojoj. Bawić się cały rok i olać resztę.
  Ale jak się rury w lecie ciepłownicze naprawia żeby woda cieplutka leciała z kranu to minutę po 22giej zaraz dzwonią na straż miejaką bo cisza nocna i się na wieś jakoś nie wyprowadzają (nie pojedynczy przypadek)