Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Strzelali z wiatrówki, trafili w pacjentkę szpitala

Policjanci z Łukowa zabezpieczyli w szpitalnym oddziale śrut i wiatrówkę, z której została postrzelona 38-letnia pacjentka. Mundurowi ustalają kto z personelu medycznego strzelał z tej broni i naraził kobietę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

W czwartek po godzinie 19 jedna z pacjentek łukowskiego szpitala została postrzelona z wiatrówki. O sprawie lekarz powiadomił dyżurnego komendy policji.

– Policjanci którzy przyjechali do szpitala, zabezpieczyli śrut którym została postrzelona 38-letnia kobieta. Wyjaśniający sprawę funkcjonariusze ustalili, że strzał z wiatrówki został prawdopodobnie oddany z okolic budynku jednego z oddziałów na terenie łukowskiej placówki medycznej – informuje asp. sztab. Marcin Józwik z łukowskiej Policji.

Podczas przeszukania pomieszczeń szpitalnych w jednej ze służbowych szafek policjanci znaleźli wiatrówkę oraz opakowanie ze śrutem.

– Mundurowi znaleźli też plastikową butelkę z licznymi przestrzelinami. Wstępnie policjanci ustalili, że pracownicy tego oddziału w wolnej chwili strzelali do celu, jakim była plastikowa butelka. Funkcjonariusze ustalili, że w tym czasie w oddziale pracowało kilkanaście osób, część z nich została już przesłuchana – wyjaśnia asp. sztab. Marcin Józwik.

Policjanci ustalają kto i kiedy wniósł na teren szpitala wiatrówkę oraz kto ją używał oraz w jakich okolicznościach doszło do postrzelenia pacjentki szpitala.

2017-08-18 18:05:37
(fot. Policja Łuków)

6 komentarzy

  1. Może to słynna pacjentka z Bychawy?????????

  2. łuków miasto tłuków

    Dziwi kogoś to? Łuków to nie miejscowość, to stan umysłu.

    • „przepracowany” personel medyczny musi mieć chwilę rozrywki w tak nudnej pracy… co się czepiacie..?

  3. Panie ordynatorze, pański personel się nudzi, niech pan poprawi organizację pracy bo ktoś chciał dać zajęcie nudzącemu się chirurgowi. Dobrze, że nie rzucają jeszcze skalpelem do celu!…

  4. Nie zesraj się, zwykła literówka.

    • Posłuchaj mnie gościu! Jeśli obserwujesz tutejsze artykuły, a raczej sposób i język w jakim są pisane, to trudno nie zwrócić na to uwagi. Chyba, że takiemu komuś jak ty nie przeszkadzają tego typu rzeczy. Poza tym mam prawo do komentarza, tak więc nie napinaj się, bo to ty się zesrasz cwaniaczku 🙂

Z kraju