Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Strzelał do psa z wiatrówki, śrut utkwił blisko kręgosłupa. Odpowie za znęcanie się

Wkrótce przed sądem stanie 35-latek, który strzelał z wiatrówki do psa. Zwierzę przeszło już operację, znajduje się pod opieką lekarzy weterynarii.

Policjanci z posterunku w Trzeszczanach zatrzymali 35-latka, który znęcał się nad psem. Mężczyzna wielokrotnie strzelał do zwierzęcia z wiatrówki.

Pies został odnaleziony na terenie gminy Trzeszczany z urazem tylnej łapy. Po wykonaniu zdjęć rentgenowskich przez lekarza weterynarii okazało się, że w ciele zwierzęcia znajduje się około 15 śrutów, m.in. w pobliżu kręgosłupa. Pies jest już po operacji i znajduje się pod opieką lekarzy weterynarii.

Zatrzymany 35-latek z gminy Trzeszczany odpowie teraz przed sądem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawiania wolności.

68-132685

2018-08-10 09:43:01
(fot. Policja Hrubieszów)

17 komentarzy

  1. Pewnie szwedał się po cudzych posesjach..

  2. Oby dostał 5 lat do odsiadki….ale znając pobłażliwość naszych sędziów to dostanie w zawiasach….ech ludzie,ludzie.

  3. Obawa, że komentarze czytają małe dzieci wstrzymam się od użycia naprawdę niecenzuralnych słów dotyczących powyższej informacji.

  4. To był jego pies czy bezpański??Mam problem z psami którzy mają właścicieli a na noc są spuszczane z uwięzi i biegają rano gdzie chcą.Jak mam zmusić by tego nie robiły.Kupić łańcuch czy wiatrówke lub sztucera??a może dać dopalacz?Jestem tolerancyjny i udaję że jest Ok ale gdy widzę jak mi lilje obsikują to kończy mi się cierpliwość

  5. mam pytanie…czyj to był pies??? bo jak jego to owszem należy mu się te 15 lat…a jak nie jego to mam drugie pytanie…co on robił bez właściciela, na posesji tego faceta lub obok niej ?????

  6. mam nadzieję że trafi do więzienia

  7. proponuje nie tylko więzienie , ale i maksymalnie wysoką grzywnę