Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Staje ruch na drogach w regionie. Rolnicze protesty w około 200 miejscach w całym kraju (zdjęcia)

Rozpoczęły się rolnicze protesty w całym kraju. W około 200 miejscach pojawiły się maszyny rolnicze, które zablokowały drogi. W regionie manifestujący obecni będą w niemal 30 lokalizacjach. Od godzin porannych zablokowana jest m.in. obwodnica Lublina.

88 komentarzy

 1. Celowa destabilizacja kraju. Powinni ich pozamykać. Znalazła się grupa zawodowa co myśli że może utrudniać innym życie. Taki sam relikt jak taksiaże. Przyjdzie nowe i pozamiata ich, byle szybko

 2. Lewacko-liberalni eurokraci zwariowali i oszaleli.
  Ten ich zielony ład spowoduje likwidację kopalń, przemysłu, energetyki, chemii, cementu, ceramiki, hut, walcowni oraz rolnictwa oraz uzależnienie się od dostaw z innych krajów i części świata.
  Na dodatek będziemy jeść GMO z Argentyny, Brazylii, USA, Ukrainy i Rosji.
  W tych krajach pestycydy używa się bez żadnych ograniczeń.
  Dodatkowo na Ukrainie i w Rosji nadal mają zastosowanie środki ochrony roślin wycofane w Europie 20 lat temu ze względu na znaczną szkodliwość dla zdrowia i życia człowieka – odkładające i kumulujące się w organizmie trucizny!
  Co to za zielony ład jak będzie głód i bezrobocie.
  Wracamy do średniowiecza. Będziemy siedzieć w zimnych ciemnych domach, nawet ze względu na to, że nie będzie nas stać na opłaty – ubóstwo energetyczne.
  Ponadto Europa to tylko 5% globalnej produkcji CO2.
  Inne kraje i najwięksi truciciele jak Chiny, Indie, Rosja, USA mają to gdzieś.
  Do rolników powinni dołączyć pozostałe grupy zawodowe (przewoźnicy, hutnicy, górnicy itd.).
  A my powinnyśmy pogonić tych krótkowzrocznych politycznych karierowiczów przy najbliższych wyborach samorządowych i europarlamentarnych.
  Zresztą to nie wszystko, co nam szykują.
  Czeka nas jeszcze LGBT, ograniczenia w transporcie samochodowym i wyjazdach lotniczych, zmiana diety na robaki, likwidacja przemysłu mleczarskiego, mięsnego, rybnego, jajczarskiego.
  Blszewizm po prostu, gdzie kilka jednostek zmusza innych do określonego zachowania i działań jak Lenin i Stalin!
  Ciekawe dlaczego Biedroń, Trzaskowski, Tusk, Szpurek latają samolotem, a nie jadą elektryk-autem, jedzą schabowego, a nie larwy mączniaka?

  • Grubo poleciales z amplifikacją rzeczywistosci. Nie bój sie przyszlosci, swiat czy chcem czy nie, zmienia sie. Zielony lad ogranicza pescytydy (o ktorych pisales) a to rolnicy protestuja przeciw tym ograniczeniom. Smacznego.

   • Chyba Tytus nie zbyt dobrze wczytałeś się w mój komentarz.
    Rolnik z Europy musi spełniać narzucone przez UE normy, co zwiększa proces kosztotwórczy produktu rolnego, a tym samym ogranicza produkcję i plony.
    Natomiast płodów rolnych z Ameryki Południowej i północnej oraz wschodu (Ukraina, Rosja, Chiny, Indie) nie dotyczą ograniczenia w nawożeniu oraz chemizacji – tam liczy się ilość, a nie jakość oraz zagrożenia zdrowotne dla zdrowia i życia człowieka i zwierząt/pasze.
    Zobacz/sprawdź sam ile produktów np. z USA jest zabronionych w Europie, Australii, Nowej Zelandii właśnie ze względu na przekroczenia norm chemicznych, czyli trucizn.

 3. Cała nadzieja w Rolniczym Proteście

 4. A już wiedzą że to morawiecki to podpisał? Mam na myśli zielony ład…

 5. Zaufany kolejarz

  Jedźcie blokować Żoliborz kaczora i jego bandę na których tak na wsi głosujecie przecież to oni tak wasze te rolnictwo rozwijali przez ostatnie osiem lat dziękujcie im teraz

 6. Wypełzło [***] z czworaków. Połowa nawet nie wie o co im chodzi.

 7. Dlaczego nie weźmiecie przykładu z Niemców i łajna nie rozwalicie na wiejskiej w Warszawie ?

  Dlaczego jak wam jest chujowo to teraz ja i tysiące innych Polaków musi cierpieć bo nie dajecie mi pojechać do lekarza z dzieckiem !

  Nie macie jaj by pojechać do Warszawy, tam szukać sprawiedliwości u tych co wam krzywdę wyrządzili …

  Najlepiej swój ból przelać na innych Polaków … jakie to Polskie.

  Nie popieram was w nawet jednym calu bo nie zatrzymujecie wejścia do sejmu tylko uniemożliwiacie normalne życie prostym ludziom!

  • Prosty człowieku- jak się sam nazwałeś, czy Ty masz jeszcze cokolwiek w swoim czerepie zwanym głową ??? czy same odpady po egitacyjne .???? Czy kupujesz żywność tradycyjną ? – a może ulegając agitacji już przeszedłeś na odżywianie z robali, mielonej chityny i produktów z fabryk zalecanej przez świrów z zielonej frakcji .? Schylaj kark i nadstawiaj zad do lania jak w mokre żyto a jak zobacza , że już to osiągneli to każą Ci sie czołgać i całować im buty- czy dla swietego spokoju też będziesz to robił ???? Zastanów się jaki przykład dajesz swoim dzieciom jako ojciec – prosty człowieku .

 8. Protestować pod domami wszystkich polityków we wszystkich miastach i wsiach. Może ta elyta darmozjadów poszła po rozum do głowy, a nie ślepo wypełnia rozkazy globalistów!!!

 9. Każdy ma prawo strajkować, a tu jest to słuszne, bo zielony ład najmocniej uderzy w tą biedniejszą część społeczeństwa zamieszkującą bloki. Ci co teraz strajkują w wiekszości mają domy z odnawialnymi żródłami energii, pompami ciepła, bądź ogrzewaniem z własnego lasu, my w blokach odczujemy te podwyżki dużo bardziej

Dodaj komentarz