Spowodował duże zagrożenie na drodze. Taksówkarzowi zatrzymano uprawnienia

Wymusił pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia. Wytrącone z toru jazdy auto wjechało na chodnik. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek w południe na ul. Ruskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Cerkiewną zderzyły się dwa samochody osobowe: mercedes i infiniti. Na miejscu interweniowała policja.

Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący mercedesem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Cerkiewnej. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym ul. Ruską w kierunku ul. Lubartowskiej infiniti.

W wyniku zderzenia pojazdów, wytrącone z toru jazdy infiniti zjechało na chodnik oraz staranowało znak drogowy. Na szczęście w tym czasie na chodniku nikogo nie było.

Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawcy zdarzenia, jednemu z lubelskich taksówkarzy, za spowodowanie znacznego zagrożenia w ruchu drogowym, zatrzymane zostały uprawnienia do kierowania pojazdami.

40

42

43

(fot. lublin112)
2017-06-21 00:03:32

Zobacz również

25 komentarzy

 1. Rozbić Maybacha, ale fart 😀

 2. Jakie fajne kretyńskie komentarze, lalusiów za kierownicą.

 3. Banda pajaców. Nie rozumieją, durnie że to oni (pasażerowie) dyktują, kierowcy taxi gdzie ma się zatrzymać, bo oni w tym miejscu czekają na taksówkę, lub chcą z niej wyjść. No ale złotówy to oczywiście samo zło.

 4. Niestety trzeba uważać na złotówy, ponieważ są mistrzami kierownicy stanowią szlachtę pośród kierowców – należy im ustępować pierwszeństwa przy wyjeździe z postojów i podporządkowanych, nie gniewać się za zatrzymywanie się bez jasnej przyczyny, czy niechlujne parkowanie.
  Chwalebne także jest dbanie o porządek na drogach przez szlachetnych sałaciarzy – szczególnie warto podkreślić poprzez taranowanie kierowców, którzy pomylą pasy na rondzie, albo nie ustąpią pierwszeństwa na skrzyżowaniu równorzędnym.
  Jak wiele zawdzięczamy mafii sałaciarskiej, jak serce się raduje.

 5. te cioty codziennie wymuszają pierwszeństwo ustąpisz burakowi to nawet nie podziękuje myśli, że mu się należy bo jest sałatą j…c ich nie moge sie doczekac Ubera w Lublinie

  • Widzisz kierowca z ubera jest jak kochanek a taksówkarz jest jak mąż. Jeden musi brać ślub a drugi moze wszystko za darmo. Dalej uważasz ze uber jest super?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew