Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Kunickiego: Zmieniała pas jezdni. Rozbiła trolejbus i hondę, sama uderzyła w sygnalizator

Kobieta kierująca nissanem zmieniając pas ruchu zderzyła się z trolejbusem i osobową hondą. Potem staranował znak drogowy i uderzyła w słup sygnalizacji świetlnej.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godzinie 22:35 na ul. Kunickiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Nowy Świat zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i trolejbus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowała straż pożarna i policja.

Jak ustalili policjanci, wszystkie pojazdy jechały od strony ul. Abramowickiej. Kierująca nissanem jadąc lewym pasem jezdni, zobaczyła stojącą hondę, której kierowca oczekiwał na zielone światło do skrętu w ul. Nowy Świat.

Wykonała wtedy manewr zmiany pasa jezdni. Nie upewniła się jednak, czy prawym pasem nic nie jedzie. W wyniku tego zderzyła się zarówno z trolejbusem, jak też z hondą. Następnie staranowała znak drogowy i zatrzymała się uderzając w słup sygnalizacji świetlnej.

We wszystkich pojazdach podróżowali tylko kierowcy. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Policjanci ukarali kobietę mandatem, na jej konto wpłynęły również punkty karne.

(fot. lublin112, nadesłane – Anna)
2017-06-21 00:33:19

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:
Ul. Kunickiego: Zmieniała pas jezdni. Rozbiła trolejbus i hondę, sama uderzyła w sygnalizator

30 komentarzy

 1. Wytłumaczcie mi dlaczego nie zostały jej zatrzymane uprawnienia za spowodowanie zagrożenie w ruchu drogowym jak taksówkarzowi z poprzedniego artykułu? Czy w Polsce obowiązuje różne prawo?

  • Tamtemu zabrali za nieznajomość przepisów bo z oczywistością się kłócił.Ta od razu się przyznała jakie przepisy naruszyła i nawet stwierdziła że zawsze jej się udawało w tym miejscu tylko dzisiaj kiepsko buta wcisnęła.

  • Taksówkarzowi zatrzymali prawo jazdy, bo jest kierowcą zawodowym, który zarabia przewożąc ludzi. Skoro nie respektuje przepisów i sprowadza zagrożenie to w jaki sposób ma wykonywać zawód kierowcy? Czy to tak trudno zrozumieć różnicę w tych dwóch przypadkach.

   • LU pierniczysz jak potłuczony. Jak baba nie zarabia na tym to może rozwalać bezkarnie samochody przy najprostszym manewrze? Pieszych też może rozjeżdżac? czy tylko takie cuda odwalac? Samochód osobowy, to samochód osobowy, zagrozenie to zagrożenie. Widzisz różnicę czy pierdzielnie cie kierowca zawodowy czy głupia baba? Bo jak głupia baba to chyba mniej ucierpisz nie?

 2. antykościelny katolik

  sprawiedliwości szukasz ?

 3. No to paniusia zaszalała.

 4. Zero koordynacji ruchowej i wzrokowej — **** na piechotę a nie za kierę !

 5. Nauczcie się pisać te artykuły po polsku bo wiochą od was wali jak to czytam

 6. To chyba jakaś epidemia wśród pań kierujących Pewnie myślą że na drodze też należy im się wszędzie pierwszeństwo Wczoraj na tym samym skrzyżowaniu pani jadąca vanem chciała mię zepchnąć z pasa do jazdy na wprost na środku krzyżówki ale miała wściekłą minę gdy nie odpuściłem

Z kraju