Spółdzielnia Mleczarska nowym sponsorem lubelskiego żużla

W niedzielę kibice oglądający mecz między Speed Car Motor Lublin a Orłem Łódź, mogli dostrzec barwy kolejnej firmy wspierającej lubelski żużel. Kapitan drużyny Daniel Jeleniewski wystąpił z logo nowego sponsora.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach dołączyła do grona firm, które będą wspierać lubelską drużynę żużlową Speed Car Motor Lublin. Jeden z zawodników już wystąpił z logo nowego sponsora. Chodzi o kapitana zespołu – Daniela Jeleniewskiego.

– Lubelski żużel to piękny sport z długimi tradycjami, któremu zawsze towarzyszą ogromne emocje i wspaniali kibice. Speed Car Motor Lublin to znakomita drużyna, która szturmem zdobywa wyżyny polskiego żużla. Cieszymy się, że w tym sezonie możemy wspierać tak utalentowanego i doświadczonego zawodnika. Jesteśmy lubelską firmą, posiadamy prestiżowy tytuł Marka Lubelskie i zawsze chętnie angażujemy się w działania lokalne – mówi Mirosław Domański, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Piaskach.

To nie pierwszy raz, kiedy spółdzielnia angażuje się w tego typu działania. W poprzednich sezonach żużlowych również wspierała zmagania lubelskich sportowców.

– Bardzo cieszy nas fakt, że kolejna lubelska firma chciała wesprzeć naszą sportową inicjatywę. W świecie sportu każdy sponsor jest na wagę złota – dodaje Aleksandra Marmuszewska, Prezes KM Cross Lublin.

-Pochodzę z Lublina, tutaj zdobywałem pierwsze doświadczenia w tym sporcie, dlatego tym bardziej jestem zadowolony, że mogę współpracować z firmą z województwa lubelskiego. Mam nadzieję, że nasza współpraca przełoży się na bardzo dobry wynik – podkreśla Daniel Jeleniewski.

W ubiegłą niedzielę odbył się inaugurujący mecz między Speed Car Motor Lublin a Orłem Łódź, w którym kapitan drużyny Daniel Jeleniewski po raz pierwszy wystąpił z logo OSM w Piaskach.

(fot. nadesłane)
2018-04-10 22:10:26

Zobacz również

3 komentarze

 1. Najlepsze produkty mleczarskie , wystarczy porównanie składu produktów np. Kefir z innymi .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja