690 680 960

Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o mężczyźnie, który chce skoczyć z dachu wieżowca. Okazał się, że to pracownik

Na dachu jednego z wieżowców przy al. Kompozytorów Polskich znajdował się mężczyzna. Miał on, co chwila podchodzić na skraj dachu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

W poniedziałek przed godziną 16 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o próbie samobójczej na Czechowie. Osoba zgłaszająca wyjaśniała, że na dachu jednego z wieżowców przy al. Kompozytorów Polskich znajduje się mężczyzna. Miał on, co chwila podchodzić na skraj dachu.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Po chwili okazało się, że był to fałszywy alarm.

Jak nam wyjaśniał st. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie, na dachu rzeczywiście znajdował się mężczyzna. Jednak był to pracownik, który wykonywał tam zlecone mu prace. Całe zdarzenie zostało zakwalifikowane jako fałszywy alarm w dobrej wierze.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

14 komentarzy

 1. Ale kontrterrorystów nie zadysponowali, a to mógł być zamachowiec-samobójca wynajęty przez spółdzielnię.

 2. Obserwator politycznych

  Niestety takich idiotów będziemy mieć więcej. Większość ludzi w dzisiejszych czasach działa instynktownie ponieważ już e szkołach nikt nie uczy logicznego myślenia a jedynie bazuje na uruchomieniu instynktu obronnego oraz wprowadzaniu procedur. Łatwiej nauczyć ludzi procedur niż logicznego myślenia.
  Po to są tak przygotowane służby by zapobiec nieszczęściom tych że łudzi. Cześć obecnych ludzi urodzonych po 1986 roku wytopila by się w gliniankach.

 3. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

  Aby patrzeć jak ktoś pierdnie, a będą ogłaszać alarm jakby zrzucono bombę atomową (co najmniej).

 4. Czyli PiSdzielce niedługo zabronią pracy zarobkowej…bo to wygląda na zamach…na budżet.

  • Pan Dyrdymałko Eustachy (starszy)

   Ludzie !!! Nie dajcie sie zbajerować, musicie pracować i płacić podatki, bo skąd PiS weźmie na plusy dla nierobów , przecież nie z Piątnicy ?!

 5. Monitoring osiedlowy zawsze niezawodny. Tak to jest jak ludzie interesują się wszystkim dookoła a nie sobą i swoim nudnym życiem, byle co zobaczą i już dzwonią z sensacyjna wiadomością. Jakby chociaż raz zapłacili za bezpodstawne wezwanie służb to na drugi raz dziesięć razy by się zastanowił jeden z drugą.

 6. Dobrze że to był pracownik. Bo przecież nigdy żaden pracownik z dachu nie skoczył. Skaczą tylko bezrobotni.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!