Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcała w lewo, doprowadziła do zderzenia trzech aut. Ratownicy medyczni opatrzyli dwie osoby (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia trzech pojazdów, jakie miało miejsce przed południem w Lublinie. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 10 na ul. Koncertowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Czaplińskiego zderzyły się trzy samochody: dwa osobowe i dostawczy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca fiatem kobieta poruszała się ul. Koncertową od strony Choin i wykonywała manewr skrętu w lewo, w kierunku ul. Kaprysowej. Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa przejazdu toyocie, której kierowca nadjeżdżał z naprzeciwka. Po zderzeniu pojazdów, uderzyły one jeszcze w dostawczego renaulta.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Trafiły one pod opiekę ratowników medycznych. Nie wymagały jednak dalszej hospitalizacji. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

13 komentarzy

  1. Baba za kierownicą 😀
    Ktos rozwinie wątek z laweciarzem?

  2. Dziękuję za komentarze od jednej konkurencji współpracującej z lublin112 który informuje o każdej kolizji drogowej. Człowiek na każdej kolizji zjawia się mercedesem czarnym przed przyjazdem służb ratunkowych i naciąga klientów na skorzystanie z usług, po czym wzywa wspólnika który przyjeżdża żółtym mercedesem sprinterem lub iveco żółte. Mamy nadzieję,że zajmą się niedługo odpowiednie służby ukrucając ten skorumpowany precedens.

Dodaj komentarz