690 680 960

Skręcał w lewo, zderzył się z volkswagenem

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch aut na jednej z lubelskich ulic. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 7 rano na ul. Wojciechowskiej w Lublinie. W rejonie sklepu Stokrotka zderzyły się dwa samochody osobowe: honda i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący hondą mężczyzna jechał od strony al. Kraśnickiej. Wykonywał manewr skrętu w lewo, na teren pobliskiej posesji. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na kierowcy volkswagena, który poruszał się od strony Lipniaka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Wytrącony z toru jazdy volkswagen uderzył jeszcze w ogrodzenie posesji. Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane)

3 komentarze

 1. Twarde to „Das Auto”.
  Nie dość, że Hondę zdemolowało, to jeszcze latarnię przewróciło… a wygląda tylko trochę gorzej niż po parkingowej „obcierce”.

 2. rozczarowany postawą policjanta

  medyków nie było bo jak napisane nikt nie odniósł obrażeń /interweniowała straż zespół medyczny policja/to szablon dla dziennikarzy szkoda że policja nie widzi zagrożeń w otoczeniu wyjazdu z posesji kilka miesięcy temu w tym miejscu motocyklista mógł stracić życie a policja nie reaguje tylko protestuje 🙁

  • Wiesz ile jest takich miejsc w których ktoś mógł niejednokrotnie stracić życie ?
   Jedzie taki pseudokierowca , widzi, że po żółtym zapala się czerwone, a on sobie myśli „a zdążę”… Wyjeżdża taki podobny z podporządkowanej, widzi zbliżające się auto, też myśli, „a zdążę”… Dzisiaj ten co skręcał w lewo też myślał „a zdążę”.. i się nie udało…
   Wińmy otoczenie, drzewa, latarnie, policję, byle nie samych siebie za bezmyślność.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Jarmark Królewski pod hasłem: Orzech laskowy w kuchni dworskiej
Międzysołecki Festyn Dożynkowy w Żdanowie
„Weekend z historią” – warsztaty historyczno-kulturowe
Wyścig „na byle czym” i wiele więcej, czyli niedziela nad zalewem
Dożynki gminy Tomaszów Lubelski. Gwiazdą wieczoru będzie grupa Shantel