Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Skręcał w lewo, doprowadził do wypadku. Traktorzysta trafił do szpitala (zdjęcia)

Na lokalnej drodze w powiecie opolskim ciągnik rolniczy zderzył się z samochodem osobowym. Siła uderzenia była tak duża, że w traktorze odpadło koło i pojazd przewrócił się na bok.

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 15 w miejscowości Michałów w powiecie opolskim. Na lokalnej drodze prowadzącej do Józefowa nad Wisłą zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i ciągnik rolniczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący ciągnikiem Ursus 53-letni mężczyzna podczas rozpoczęcia manewru skrętu w lewo nie zachował należytej ostrożności w wyniku czego doprowadził do zderzenia z peugeotem, którym kierowała 38-latka. Siła uderzenia była tak duża, że w ciągniku odpadło koło i pojazd przewrócił się na bok.

Kierowca ciągnika został przetransportowany do szpitala. Nie doznał jednak poważniejszych obrażeń ciała. Kobiecie z samochodu nic się nie stało. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Skręcał w lewo, doprowadził do wypadku. Traktorzysta trafił do szpitala (zdjęcia)

fot. policja

16 komentarzy

  1. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Jeszcze jedna opcja jest , że traktorzysta skręcił w lewo nagle bez kierunkowskazu i bez odwracania głowy do tyłu

  2. Tekturowe POśmiewisko

    Izrael, bazując na doświadczeniach Niemców, dopracował zagładę do perfekcji. Ludobójstwo na oczach świata

  3. Niestety na tym prostym odcinku drogi nagminnie przekraczana jest prędkość. Polecam sprawdzić Krajową Mapę Zagrożenia Bezpieczeństwa. Dokładnie to miejsce gdzie doszło do wypadku oznaczane jest na mapie jako niebezpieczne ze względu na przekraczanie prędkości. Lokalna drogówka coś tam próbowała robić ale tu jest większy problem. Nie chce być złym prorokiem ale facet na czerwonym motocyklu, który urządził sobie na tej drodze tor wyścigowy skończy na jakimś drzewie 🙁

Dodaj komentarz