Skradziona skoda została odnaleziona. Pojazd wrócił już do właścicielki

Pozytywnie zakończyła się sprawa kradzieży samochodu, o jakiej informowaliśmy dzisiaj przed południem. Auto zostało odnalezione, policjanci ustalili też sprawcę. Właścicielka odzyskała już swoją własność.

Odnaleziony został samochód osobowy, jaki skradziono z ul. Paganiniego w Lublinie. Właścicielka pojazdu marki Skoda Octavia III w sobotni wieczór pozostawiła pojazd na ogólnodostępnym osiedlowym parkingu. W niedzielę rano zorientowała się, że auto zniknęło. O wszystkim powiadomiona została policja. Apelowaliśmy również do naszych czytelników o przekazywanie informacji, w przypadku, kiedy zauważą skradziony pojazd.

Samochód został odnaleziony w okolicach Bełżyc. Jak ustaliliśmy, policjanci obecnie prowadzą intensywne czynności w tej sprawie, które jak już wiadomo, zakończyły się pełnym sukcesem. Odzyskany został pojazd, jak też ustalono sprawcę jego kradzieży.

– Chciałam przekazać wielkie wyrazy uznania dla asp. Roberta Cielmy z I Komisariatu Policji w Lublinie, który pomimo tego, że nie był dzisiaj na dyżurze, włożył ogromny wkład w odnalezienie mojego auta. Jestem również pod wrażeniem pozostałych funkcjonariuszy, gdyż na komisariat udałam się z dziećmi, a oni zapewnili im kolorowanki i słodycze. Buzia córeczki mówiła sama za siebie, że czekolada była wyjątkowo smaczna – relacjonuje Pani Patrycja.

Skoda po tym, jak policyjni technicy zebrali z niej wszystkie ślady sprawcy kradzieży, wróciła do właścicielki. Pojazd jest cały, wymagał jedynie wizyty na myjni, gdyż sprawca zakopał się nią w błotnistym terenie.

(fot. Policja Lublin)

37 komentarzy

 1. Brawo policja! Brawo.

  • On w błocie się zakopał i dlatego auto się znalazło – to nie zasługa policji
   Po za myjnią to zamek w drzwiach pewnie do wymiany i stacyjka oraz programowanie kluczy na nowo 😉

 2. Skodą jeździć i cieszyć się że odzyskana. Hehe. To ja już bym wolał MPK.

 3. I tak powinno być. Szybkie zgłoszenie kradzieży jak i szybka interwencja policji. Przyznam że miło zaskoczyli nasi struże prawa.

 4. Oby takie informacje były jak najczęściej!!

 5. A uszkodzenia zamka? Stacyjki? Jeśli brak uszkodzeń to typ musiał mieć skopiowany kluczyk

 6. Muszę przyznać, że mi szczęka opadła. Z wrażenia.

 7. Znalazł.sie bo się zakopal w błocie hehe nieźle…to w teren kradzionym pojechał nieźle …babka miała farta ..proponuję wykupić OC

 8. mojego auta to nie szukali !

 9. Zorientował się że skodę ukradł i porzucił bestię.

 10. Pan Robert to jeden z najlepszych policjantów w Lublinie.Szkoda że na kp4 go niedocenili. Ale robi teraz super robotę na kp1. Oby więcej takich policjantów 👌

 11. pani powinna podziekować losowi za taką pogodę ,gdyby był mróz ,to auta by na pewno już nie zobaczyła .Zakopał się to stało ,Ja tu zadnej zaslugi policji nie widze

 12. jaką funkcje Pani sprawuje że auto tak szybko się znalazło zwykłemu zjadaczowi chleba lub wyrobu podobnego takie sukcesy rzadko się zdarzają a już o asp. pracującym po godzinach na rzecz sprawy można zapomnieć. ktos się zgadza? mimo wszystko winszuję udanej akcji policjantów którzy tyle trudu i wysiłku włozyli w te poszukiwania

 13. Zakopał się w błotnistym błocie

 14. Brawo dla Policji!!!

 15. Brawo Policja. A nieszczęśliwych Trolli którzy tu piszą po prostu mi szkoda jakie mają smutne życie. Prawda panie Sławku?

 16. Piszecie o OC aby wykupiła. To auto miało i ma OC. Więc szacun za takie zaangażowanie w pomoc w odnalezieniu auta. Co do zamka fakt jest jakiś problem ale dopiero dzisiaj sprawdzi to mechanik.

 17. Super dla Pana policjanta.Oby więcej takich funkcjonariuszy.

 18. Czy chamom spod Bełżyc już obcięto łapy czy dopiero siekiera sie ostrzy ???

 19. Szkoda szkody

 20. Szkoda, że puławska policja nie odzyskała moich rzeczy przywłaszczonych przez moją byłą. Nawet bez przeszukania i wzywania jej na przesłuchanie ukręcili łeb sprawie. Jak widać znajomości i układy są w stanie załatwić wszystko.

 21. Właścicielka nie powinna chcieć już tego samochodu ponieważ jest po kradzieży i może mieć wady ukryte niewidoczne dla laika. W cywilizowanych krajach po takiej akcji ubezpieczyciel grzecznie oddaje pieniądze a auto trafia na licytację i poszkodowany kupuje sobie nowy i nikt nie proponuje wizyty na myjni bo na pewno to nie jedyny problem. Tak jak napisali koledzy powyżej ( stacyjka skopiowany kluczyk programowanie zamek w drzwiach etc. )

 22. Dziwnie szybko się znalazła. Widocznie złe auto złodziej wybrał i musiał porzucić. Sorry, ale nie wierzę w skuteczność policji, historia wygląda dość dziwnie … ogłoszenie „publiczne” o kradzieży, szybkie odzyskanie, auto nieuszkodzone … nie, coś nie tak

 23. Jak było z tą kradzieżą? Bo na innym portalu została podana informacja, że w aucie były pozostawione kluczyki… Jeszcze się okaże, że „złodziej” odpowie tylko za krótkotrwałe użycie bo stwierdzi, że chciał się tylko przejechać, ale że się zakopał to nie mógł wrócić 🙂

 24. Za kradzież samochodu odpowie 20-latek z gm. Wojciechów……. Ze zgłoszenia wynikało, iż lublinianka pozostawiła samochód wraz z kluczykami na ogólnodostępnym parkingu. Następnego dnia rano zorientowała się, że pojazd zniknął. Wartość auta wyceniła na 50 tys. zł…… info z portalu D.W.

 25. Roztrzepana Blondynka
  Jak zostawiła kluczyki w aucie to co się dziwić ze młody gniewny wykorzystał sytuacje :/

 26. Kiedyś znajomej ukradli dość leciwe auto, a ponieważ jej mąż jest policjantem samochód znaleziono w kilka godzin w pod lubelskiej dziupli. Natomiast kiedy koledze ukradziono nowe auto to na policji powiedzieli, że prawie nie ma szans na odnalezienie… I tak to w temm kraju wygląda.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8399zł 0.1%
  • GBP 4.8785zł -0.83%
  • EUR 4.4946zł -0.24%
  • CHF 4.174zł -0.39%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki