Skoda zderzyła się z volvo, audi z suzuki. Popołudniowe zdarzenia drogowe na ulicach Lublina (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną dwóch zdarzeń drogowych, jakie po południu miały miejsce na lubelskich ulicach. W obu przypadkach nikt nie ucierpiał. Nie było też większych utrudnień w ruchu.

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w czwartek po południu na lubelskich ulicach. Pierwsze miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Północnej i al. Kompozytorów Polskich, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i volvo. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca skody jechał ul. Północną od strony ul. Kosmowskiej. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w al. Kompozytorów Polskich. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy volvo, który jechał z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Z kolei na ul. Poligonowej, na skrzyżowaniu z ul. Relaksową, zderzyły się suzuki i audi. Jak nas poinformowano, kierująca audi kobieta wyjeżdżała z ul. Relaksowej i wykonywała manewr skrętu w lewo, w stronę obwodnicy. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z suzuki, które poruszało się ul. Poligonową.

W tym przypadku kierujący porozumieli się pomiędzy sobą bez wzywania policji. W obu zdarzeniach podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Nie było też większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

15 komentarzy

  1. Wolę 18latka w Bolcie,jak Stacha 72 letniego w Mercedesie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS
GÓRKI I DOLINY „festiwal” przyrody Lublina 2022