Skoda zderzyła się z volvo, audi z suzuki. Popołudniowe zdarzenia drogowe na ulicach Lublina (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną dwóch zdarzeń drogowych, jakie po południu miały miejsce na lubelskich ulicach. W obu przypadkach nikt nie ucierpiał. Nie było też większych utrudnień w ruchu.

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w czwartek po południu na lubelskich ulicach. Pierwsze miało miejsce na skrzyżowaniu ul. Północnej i al. Kompozytorów Polskich, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe: skoda i volvo. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca skody jechał ul. Północną od strony ul. Kosmowskiej. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w al. Kompozytorów Polskich. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy volvo, który jechał z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Z kolei na ul. Poligonowej, na skrzyżowaniu z ul. Relaksową, zderzyły się suzuki i audi. Jak nas poinformowano, kierująca audi kobieta wyjeżdżała z ul. Relaksowej i wykonywała manewr skrętu w lewo, w stronę obwodnicy. Wymusiła jednak pierwszeństwo przejazdu i doprowadziła do zderzenia z suzuki, które poruszało się ul. Poligonową.

W tym przypadku kierujący porozumieli się pomiędzy sobą bez wzywania policji. W obu zdarzeniach podróżujące pojazdami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Nie było też większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Durni piesi w samochodach, którzy naczytali się, że mają zawsze pierwszeństwo. Choćby dlatego, że 1,5 tony żelastwa nie zatrzyma się w miejscu.

 2. Sprawca przestraszył się plakatu wyborczego.

 3. Widziałem że te proste łby z Bolt się rozgościli w Lublinie. Dzieciaki z Hrubieszów.

  • Z taraktorów na skody ! Cybulactwo.

  • Miałem córkę w szpitalu i jak codziennie do niej przyjeżdżałem, to taka Skoda z tego Bolt wariowała w obrębie ulic Chodźki i Szeligowskiego, czy jakoś tak, rejony szpitali w tym DSK. Mówiłem raz do żony, że zrobi sobie krzywdę taki kierowca… I proszę.

 4. Zrobiłem statystykę z miesiacą z lublin112, dotyczącą wypadków. Wyszło że w 70% sprawcami były ….kobiety. Czyli że moja homofobiczna znienawidzona przeze mnie teoria ” że kobiety doskonale nadają sie do prowadzenia żelazka, odkurzacza, pralki automatycznej…a niekoniecznie auta” sprawdzała się?

 5. Nie dalej jak wczoraj ta skoda wymusiła na mnie pierwszeństwo na Długosza, zmieniając pas ruchu z prawego na lewy. Długo nie trzeba było czekać…

  • Kierowcy z bolta są upośledzeni. Jeden zrobił drift pod Mcdonalds kilka dni temu na Puławskiej i mi mało co samochodu nie skasował.

 6. A gdzie passat i Man z wiaduktu ?

 7. Chcesz zyc nie jedz boltem z nie doswiadczonymi malolatami

 8. Rzeczywiście z tego bolta jakieś tumany jeżdżą.jeden w piątek na krochmalnej-podwójna ciągła,miejsce wyłączone z ruchu-zawraca,zmusza poruszających się z na przeciwnąka do hamowania -buractwo się rozpanoszyło!!

 9. Jak to jest że w sytuacji kiedy taksówka bierze udział w zdarzeniu, wszelkie znaki reklamowe są zasłaniane (cenzurowane),a bolta logo w całej krasie.
  Czyżby jakaś promocja? To jest oczywiście pytanie do redakcji.

 10. Osiemnastoletni kierowcy Bolta udają taksówkarzy. Czy do tego nielegalnego przewozu przyjechała ITD?

 11. Wolę 18latka w Bolcie,jak Stacha 72 letniego w Mercedesie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET