Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Życia kierowcy nie udało się uratować (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce dziś po południu na drodze powiatowej w gminie Ruda-Huta. Nie żyje kierowca skody.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 14 na lokalnej drodze łączącej miejscowości Ruda Huta i Karolinów w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że samochód osobowy uderzył w drzewo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący skodą 63-latek z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto zjechało na pobocze a następnie uderzyło w rosnące nieopodal drzewo.

Mężczyzna był nieprzytomny. Natychmiast został przetransportowany do szpitala. Niestety jego stan się pogorszył i pomimo wysiłków lekarzy, życia kierowcy nie udało się uratować. Zmarł po kilku godzinach.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, których celem jest ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku.

Skoda wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Życia kierowcy nie udało się uratować (zdjęcia)

Skoda wypadła z drogi i uderzyła w drzewo. Życia kierowcy nie udało się uratować (zdjęcia)

9 komentarzy

  1. Tylko 2 lata brakowało do pierwszej emerytury.

  2. Dlaczego nie ma żadnej informacji o wypadku w Kazimierzu dolnym gdzie ucierpiał motocyklista? Czyli tutaj nie ma kompletnych informacji

  3. Dziadek ze Slamsowa

    To rosnące nieopodal drzewo, rosło sobie za rowem nie wadząc nikomu od kilkudziesięciu lat, aż tu trafił się zwalczający przydrożne drzewa i nie dał rady go wykarczować.

  4. Pytanie :zasłabnięcie czy 63 latek myślał ze wciąż jest mlody, szybki, wściekły?

  5. RKSchelmiankachelm

    To raczej inna przyczyna śmierci niż wypadek, jak widać mocno się nie robił, może podczas jazdy zaczęła działać szczepionkaa

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo