Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Skoda w forda, ten w citroena. Nieuwaga jednego kierowcy, trzy auta uszkodzone (zdjęcia)

Trzy samochody osobowe zderzyły się na jednej z lubelskich ulic. Podróżujące nimi osoby nie wymagały interwencji lekarzy. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Na odcinku pomiędzy ul. Wojciechowską a al. Kraśnicką zderzyły się trzy samochody osobowe: skoda, ford i citroen. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że wszystkie pojazdy poruszały się w stronę al. Kraśnickiej. W pewnym momencie kierujący skodą mężczyzna wjechał w znajdującego się przed nim forda, ten zaś uderzył w citroena.

Podróżujące autami osoby nie odniosły obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Skoda w forda, ten w citroena. Nieuwaga jednego kierowcy, trzy auta uszkodzone (zdjęcia)

Skoda w forda, ten w citroena. Nieuwaga jednego kierowcy, trzy auta uszkodzone (zdjęcia)

Skoda w forda, ten w citroena. Nieuwaga jednego kierowcy, trzy auta uszkodzone (zdjęcia)

(fot. lublin112)

8 komentarzy

 1. Nowa, równa, asfaltowa droga rowerowa, w dodatku po obu stronach jezdni. Więc się pytam, o to, gdzie Ci mityczni rowerzyści, którzy w takiej sytuacji podobno zawsze poruszają się jezdnią?
  Najciekawsze, że ta droga rowerowa, z DDR na Armii Krajowej nie ma ciągłości. Jakieś 200-300 metrów brakuje.

  • Właśnie tak wygląda polityka rowerowa miasta. Na al. Racławickiej znalazło się miejsce nawet na lewoskręty, czyli łącznie 5 pasów ruchu, tutaj natomiast zabrakło miejsca na 1,50(2,00)metrowej szerokości drogę rowerową choćby z jednej strony.

   • Ale jeżeli doliczy się te chodniki przedzielone farbą na dwie części, to km dróg rowerowych wyjdzie dużo.

 2. Jak to jest? Franio pisze trzy razy pod rząd, odpowiada samemu sobie co minutę, i idzie to na stronę. A jak ja w odstępie kilku minut piszę pod różnymi artykułami, to kolejne wpisy nie wchodzą, bo niby dodaję je zbyt szybko.

  • Franio jest wyjątkowy, pod każdym względem. Dorosły chłop, w domku pewnie Mamusia za wszystko płaci, wszystko robi za niego i mówi, uważaj na siebie Synku, jak jeździsz rowerkiem, żebyś sobie krzywdy nie zrobił. Dla Mamy wyjątkowy jedyny Synalek, albo jedyny z rodzeństwa, który sobie życia nie ułożył i trzeba huhać, dmuchać na niego, żeby został najlepiej u Mamusi 😉 Redakcja nie kasuje, bo jest chłopaczek śmieszny i bawi i ich i nas wszystkich, więc dobro dla nas wszystkich… diamencik 😉 Franiuś Gołąbeczku… może z dwóch kółeczek Ci jedno zdejmę, zostawimy dwa co dzieciątko? Może zaryzykujemy 30-letni minimum dzieciaczku? To, że zamiast 3 kółeczek zostanie 2, to nie znaczy, że się od razu przewrócisz, choć Mama tak mówi. Panie Kacper no nie ma co… gówniarzeria na służbowym… czego Pan chcesz wymagać?

 3. Kierowcy bombardino tak jeżdżą nie ma co się dziwić

 4. LU i wszystko jasne…

 5. Bombardino nawet na osiedlowych uliczkach jeżdżą jak na rajdach wrc

Z kraju