Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

W bagażniku auta znaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że spadł on z drabiny (zdjęcia)

Przy ulicy stał samochód, w którego bagażniku znajdowały się zwłoki mężczyzny. Jak się okazało, przyczyną jego śmierci był upadek z wysokości.

W środę wieczorem służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że w zaparkowanym przy ul. Rataja w Lublinie aucie, znajduje się mężczyzna niedający oznak życia. Leżał on w bagażniku pojazdu. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Funkcjonariusze do godzin nocnych prowadzili pod nadzorem prokuratora czynności, których celem było ustalenie szczegółowych okoliczności śmierci mężczyzny. Na chwilę obecną wiadomo już, że działanie przestępcze zostało wstępnie wykluczone. Wszystko wskazuje bowiem, że 57-latek zginął w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

W pobliżu natrafiono na wysoką na 4 metry drabinę. Ustalono, iż mężczyzna wykonywał prace na wysokości, w pewnym momencie spadł na ziemię. Ranny doczołgał się do auta i najprawdopodobniej starał się wezwać pomoc. Jednak po chwili zmarł. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok.

(fot. lublin112, nadesłane – Zuzia)

19 komentarzy

  1. Szwagier Paderyszczyka siory Mańki brat rodzony

    Pierdzielicie Hipolicie. Byłem świadkiem gdzie gościu kładł papę na bloku, i się zwalił z czwartego piętra, cały połamany, a w szoku chciał iść do domu, i przeszedł że 20 m, aż nie padł. Karetka zabrała, ale jeszcze tego samego dnia umarł. Więc można w szoku trochę się przemieścić.