Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Z siekierą chodził po posesji i groził najbliższym. Trzy miesiące spędzi w areszcie

Opolscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad swoją rodziną. 46-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kilka dni temu policjanci z Opola Lubelskiego dostali zgłoszenie o awanturze na jednej z posesji na terenie gminy Opole Lubelskie. Ze zgłoszenia wynikało, że nietrzeźwy 46-latek wszczął awanturę w stosunku do swojej żony i dzieci, chodził po podwórku własnej posesji z siekierą odgrażając się, że pozbawi ich życia.

Interweniujący na miejscu patrol policji zatrzymał mężczyznę. Jak się okazało, był on nietrzeźwy. 46-latek miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim przychylił się do wniosku policji i prokuratora i zastosował wobec sprawcy najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

2018-07-02 18:44:12
(fot. pixaba.com)

5 komentarzy

 1. Jasny Gwint !!!

  Kochany tatuś?

  • Być może przez kochaną mamusię

   • to uważasz, ze powinien zabić żonę??? bo po tych 3 miesiącach wyjdzie…i wróci do domu…i pewnie to zrobi…chyba, że to zona ucieknie z domu z dziećmi…a małżonek wróci i z domu zrobi melinę…takie jest polskie prawo…
    ale tego się nie zmienia co trzeba tylko SN i TK….

 2. We Wlodowie byl podobny kozak i nawet policja sie go bala. Ale mieszkancy wzieli sprawy w swoje rece i typ juz dawno gryzie ziemie….

 3. Tacy ludzie powinni być od razu zamykani bez procesu. Ostatnio czytałem o bardzo podobnym przypadku. Odsyłam do artykułu.
  zachodnio-pomorskie.dziennikarstwoobywatelskie.pl/14-latka-uderzona-siekiera-w-glowe/
  Na szczęście nikomu nic się nie stało. Oprócz tego sprawcy takich sytuacji powinni być wysyłani na dodatkowe badania psychiatryczne