Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Setki ton odpadów na granicy miasta. Mieszkańcy obawiają się najgorszego

Od kilku dni na wjeździe do Bełżyc straszy hałda odpadów tekstylnych. Znajdują się one tuż przy drodze, nie są też w żaden sposób zabezpieczone.

28 komentarzy

 1. A może to nowy dyskont odzieżowy w juzikowie…

 2. „Ten, wszystko co zostało w środku, wywiózł i złożył przed ogrodzeniem,”

  Skoro wiadomo kto podrzucił te śmieci, to niech za to odpowiada. Co z tego, że powiesił kartkę, że te śmieci nie są jego? Były na jego terenie i je nielegalnie wyrzucił powodując zagrożenie dla środowiska. To jego problem. Trzeba było zabezpieczyć się kaucją od wynajmującego na wypadek takiej sytuacji, a nie wywalać śmieci do lasu.

 3. To dlatego mają czerwone oczy …
  „Osoby wjeżdżające do Bełżyc przecierają oczy ze zdziwienia.”

 4. Za łeb tego co to wywlekł

  Powinni obciążyć tego cwaniaczka co wywiózł to poza teren , jak brać kasę za wynajem to było dobrze A jak nie to do więzienia nie patyczkowaź się

 5. Dokładnie tak nie jaki Pan W powinien ponieść karę za ten bałagan. I odpowiedzieć za udostępnianie danych firmy do publicznej wiadomości RODO. No ale jak widać wszyscy są bezkarni. A co by było jakby firma z drugiej hali zwinęła manatki i zostawiła gratisy też by wywieźli baniaki z chemikaliami pod drogę aby pozbyć się problemu. A może zabiorą to z sortowni w 1 poniedziałek miesiąca Takie rzeczy tylko w Polsce….

 6. Co to za prawo??? Wynajmujesz (plac, budynki) w dobrej intencji , najemca ma inną intęncję a karany jest własciciel???Takiego bizmesmena juź bym tak urządził że do końca źycia odechciało by się jemu prywatnej inicjatywy. Miał PiS uporządkować ten kraj a jest jak za PO,dbają tam gdzie będą mieli wyborców 500+.

 7. Prawo w ochronie środowiska zostało przekroczone. Niech policja i prokuratura przestaną zdejmować koszulki z pomników i namierzą właściciela sortowni śmieci. Należy go ukarać i zobowiązać do usunięcia szkody. Brak reakcji władz świadczy, że PIS chce z Polski zrobić śmietnisko Europy.

 8. Dlaczego dane firmy są zamazane? To nie są dane osobowe, w dodatku są jawne,dostępne w CEIDG. Z jakiej racji zostały ukryte?

 9. Coś takiego jest w dwóch miejscach i oba na terenie belzyc. Jedno na lubelskiej wylot na babin a drugie na przemysłowej wylot na brlzyce

 10. Taki sam bałagan ma właściciel hal magazynowych na swoim podwórku oraz w lesie za gospodarstwem. Tym także powinni zając się ekolodzy.

Z kraju