690 680 960

Sąsiad rozpalił w piecu, kobieta myślała, że pali się mieszkanie (zdjęcia)

Strażacy zostali zaalarmowani o pożarze mieszkania w kamienicy. Okazało się, że jeden z mieszkańców rozpalił w piecu, zaś jego sąsiadka poczuła dym.

W niedzielę około godziny 18:40 straż pożarna została zaalarmowana o pożarze w jednym z mieszkań przy ul. Targowej w Lublinie. Na miejsce udały się trzy zastępy strażaków.

Jak się okazało, żadnego zagrożenia w budynku nie było. Jeden z mieszkańców postanowił rozpalić w piecu służącym do ogrzewania pomieszczeń. Jego sąsiadka poczuła dym i podejrzewając pożar, zaalarmowała strażaków.

W trakcie działań, które trwały blisko 20 minut, ul. Targowa była całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

14 komentarzy

 1. Kobieta myślała….żart jakiś ?

 2. Nie no spoko. W Lublinie drugi wieczór z rzędu przekroczone maksymalne dopuszczalne stężenie pyłów PM10 i PM2.5, a chuye palą czym popadnie.

  • Nie odpuszczaj im! Codziennie wzywaj Straż Miejską! Alarmuj! Na takich biedaczynach można wyżywać się przecież bezkarnie! Co innego jakby jakiś Gruby Miś zwiózł ci pod okna parę tirów odpadów, wtedy raczej nic by się nie dało zrobić, wszak koledzy na stanowiskach dostali swoje działki…

  • Najpierw kasę przepija i przepalana fajki a potem lament, że nie ma na opał. Pali jeden z drugim śmieciami w piecu i czuje się rozgrzeszony bo bidny a czemu bidny bo głupi a czemu głupi bo bidny i tak wkoło.

 3. Taki sam rozpalacz jest na Wesołej.

 4. Ewa z Miasta Inspiracji

  A może ktoś „popuścił farby”, na temat czym skończyła się ta akcja, pouczeniem, mandatem, wnioskiem do sądu ???
  Nie tak lapidarnie: Paliło się… poinformowano… przyjechali… odjechali…

  • Ciesz się, że w ogóle coś wiadomo. Nawet od czasu do czasu napiszą o jakiejś stłuczce. Niedługo będzie tu sama polityka.

 5. Dobrze , że ta kobieta nie mieszka u mnie na wsi,bo by conajmniej dwa razy dziennie dzwoniła na straż,tu ciągle ktoś powoduje zadymienie,albo susząc tytoń w suszarni,albo paląc w domu,w piecu

 6. Akurat kurom nie trzeba ogrzewania,a pieje kogut,to tylko u Grzegorza Ciechowskiego piejo kury

 7. W starym piecu diabeł pali

 8. Jak zwykle poziom prawdy przekazywanej przez ten portal jest bliski / równy 0% i wszystko musi być rozdmuchane 🙂 Dla wszystkich zainteresowanych, nikt nie myślał ze gdzies się pali, kobieta zadzwoniła na straż pozarna ponieważ po tym jak sąsiad z piętra niżej rozpalił w pieci, u kobiety (piętro wyżej) ulatniał się dym oraz czujnik czadu dał o sobie znac. Sytuacja powtarza się od jakis 3 lat regularnie w okresie jesienno zimowym, a administracja kamienicy ma sytuacje w 4 literach i prawdopodobnie czeka aż tych emerytów czad w nocy zabije i problem sam zamiecie się pod dywan 🙂 dziękuje, dobranoc.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!