Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód zjechał z parkingu marketu i uderzył w drzewo (zdjęcia)

Do nietypowego i zarazem groźnego zdarzenia doszło w rejonie parkingu jednego ze sklepów sieci Lidl w Lublinie. Zaparkowany pojazd stoczył się ze skarpy i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu w rejonie parkingu sklepu sieci Lidl przy skrzyżowaniu ul. Romantycznej z ul. Nadbystrzycką. Jeden z zaparkowanych pojazdów przemieścił się na parkingu, a następnie zjechał ze skarpy i uderzył w drzewo.

Na szczęście po zderzeniu z drzewem pojazd nie zjechał na pobliski chodnik i drogę dla rowerów. Jak nam przekazał autor zdjęć, kierowca daewoo tłumaczył całe zdarzenie…silnym wiatrem.

Ponawiamy apel do kierowców, o odpowiednie zabezpieczenie pojazdów po zaparkowaniu.

Samochód zjechał z parkingu marketu i uderzył w drzewo (zdjęcia)

Samochód zjechał z parkingu marketu i uderzył w drzewo (zdjęcia)

(fot. nadesłane Łukasz – dziękujemy!)

29 komentarzy

  1. Za to tłumaczenie, to bym mu nawet mandat darował. Miszczo.

  2. W życiu więcej do lidla nie pójdę.

  3. Bo ręcznego się nie używa bo może się popsuć i na badaniu za pół roku lipa.

  4. Kiedyś z tego samego parkingu i ze skarpy sama zjechała kolegi corsa. Szczęśliwie nikt nie przechodził chodnikiem ani nie przejeżdzał ulicą. Corsa podjechała pod stacje gazową. Niestety sama się nie zatankowała.

  5. Gdyby tylko udało wynaleźć takie coś dzięki czemu koła byłyby trwale zablokowane na czas postoju…

  6. Silny wiatr pewnie przyczynił się, że wywiało mu ostatnie szare komórki i efekty widać.

  7. kiedyś widziałem jak passat combi zjechał z tego parkingu i dojechał sam do stacji lpg po 2giej strony ulicy, znajomi widzieli fiata ,który podobnie skończył…może wystarczy barierki postawić na końcu parkingu,pewnie komuś uratuje życie

  8. to nie pierwszy raz z samochdem na tym parkingu. źle skonstruowany, nawet wózki kiedyś wyjechały. powinni przynajmniej podwyższyć krawęzniki.