690 680 960

Samochód za szlabanem. Groźna sytuacja drogowa na przejeździe kolejowym

Pomimo licznych apeli i informacji o tragicznych zdarzeniach drogowych na przejazdach kolejowych, nadal trafiają się nieodpowiedzialni kierowcy. Dzisiaj rano nasz Czytelnik zarejestrował niebezpieczną sytuację na przejeździe kolejowym pod Lublinem.

Dzisiaj rano na jednym z przejazdów kolejowych pod Lublinem doszło do groźnej sytuacji drogowej w wykonaniu kierowcy pojazdu osobowego, który wjechał za zamykający się szlaban.

Jak relacjonuje nasz Czytelnik, kierowca auta widocznego na zdjęciu, wjechał na przejazd pomimo nadawanych sygnałów świetlnych i utknął za zamykającym się szlabanem.

Na szczęście nie doszło do zderzenia z pociągiem.

Jeden przejazd kolejowo-drogowy, wiele niebezpiecznych zachowań kierowców. Nagrania pochodzą z przejazdu kolejowo-drogowego na pograniczu miejscowości Głębokie i Witkowskie, niedaleko miejscowości Piwniczna Zdrój. Nagrania zarejestrowane w okresie kwiecień-sierpień 2017 r.

(fot. nadesłane Mateusz, wideo PKP Polskie Linie Kolejowe SA)

15 komentarzy

 1. Ja tam nie widzę żeby kierowca zachował się nieodpowiedzialnie , dla mnie robiący zdjęcie szuka sensacji, i tyle w temacie.

  • Gdyby autor nagrał film to można byłoby się rozwodzić nad winą kierującego a po zdjęciu można sobie mówić wszystko. Autorze pokaż film wtedy będziemy besztać kierującego jaki to on jest nieodpowiedzialny.

  • to jest cały czas ten sam przejazd kolejowy!!!!!!!!!! pokazywany z dwóch stron, zaraz za szlabanem jest ruchliwa droga…i te samochody sie zatrzymują na torach jak coś przed nimi stanie…a w tym czasie zamykają się rogatki…

 2. Głupota. Po to są półrogatki aby taka ameba mogła zjechać do przodu, jeśli nie widzi pociągu. Jeśli widzi, powinna cofnąć wyłamując szlaban.

 3. Ludzie nie czytają gazet, nie słuchają radia i nie oglądają TV. W aucie włącza, głośną muzykę ulubionego zespołu, gdzie słowa są prostsze od prostej, a rytmiczna muzyka przypomina im zamierzchłe czasy jaskiniowe. W domu co najwyżej obleżą serial dla niewymagających lub wypiją minimum trzy piwa, albo zrobią z kumplami zebranie w garażu i również wypiją po kilka piw. Co wymagacie od masy, aby myśleli i analizowali!

  • Opowiadasz nam swoje życie? Muszę powiedzieć, że jest ono strasznie nudne…

   • przygadał kocioł garnkowi

    • Na trasie Lublin – Dęblin takie rzeczy się nie zdarzają
     Pociągu już tu nikt nie widział 2 lata
     Podobno mają zacząć kursować na jesieni jednym torem tuż przed wyborami
     ale chyba tym co nie został rozebrany do końca 😉

 4. To przejazd w Strzeszkowicach Dużych, a nie w Kreznicy.

 5. Dyrdymałko Eustachy

  Z filmu wynika, że szlabany są zdecydowanie za słabe, zamiast takiej „plastyczanej” laseczki powinnna opuszczać się pożądna, betonowa ścianka.
  Ale bardziej humanitarnie byłoby, gdyby ukryty w najbliższych krzakach snajper w sam środek durnego czółka takiego ćwoka…

 6. typowy nie orginał

  az ,a co ciebie obchodzi jakiej muzyki kto słucha i jakie seriale ogląda ? Nie każdy może być takim niepowtarzalnym „orginałem ” jak ty

 7. az ,opowiedz nam o swoim „orginalnym ” życiu ,bo strasznie jesteśmy ciekawi jakiej muzyki słuchasz i jak spędzasz wolny czas

 8. Megajełop znowu za szlabanem , skodą że mu pociąg nie rysnąl tego suva

 9. Mysle,ze teraz zabawia sie z Renia Raczkowska podniecony,ze udał mu sie troling 😉

 10. Zabrać dożywotnio ślepemu baranowi prawo jazdy

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas