Nie płacił alimentów, wyskoczył przez okno. Pod domem czekali na niego policjanci

Na nic zdała się ucieczka przez okno 26-latkowi, który notorycznie uchylał się od płacenia alimentów. Pod domem czekali na niego funkcjonariusze.

Wczoraj nad ranem policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 26-latka z Lublina. Kryminalni podejrzewali, że w mieszkaniu na Bronowicach zastaną mężczyznę poszukiwanego od dłuższego czasu na podstawie wydanego za nim listu gończego.

26-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo uporczywego uchylania się od obowiązku alimentacyjnego. Według zapisów kodeksu karnego, za takie przestępstwo może grozić kara nawet do 2 lat więzienia.

Mężczyzna nie zamierzał jednak tak łatwo się oddać w ręce kryminalnych. Próbował uciec przez okno pokoju znajdujące się na parterze domu. Nie przewidział tylko tego, że i w tym miejscu będą czekać na niego funkcjonariusze. Wkrótce 26-latek poniesie orzeczoną karę.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Najgłupszą rzeczą jest wsadzanie niepłacących alimentów dzieciorobów do więzienia. Nie dość, że wszyscy podatnicy zrzucają się na alimenty, to jeszcze opłacamy im więzienne sanatorium.

  • Wg mnie bardzo dobrym wyjsciem byłoby outsourcingowanie usług penitencjarnych w Rosji… Płacimy „sąsiadom” połowę kosztów utrzymania w naszych zakladach i gitara. My mamy puste więzienia, spokój i oszczędności, a resocjalizacja (utylizacja) w końcu działa…

 2. na nike to go stac a na alimenty to nie zwykły kluch bez honoru

 3. Niestety to najglupszy przepis jaki moze byc .A przeciez mozna takiego skroic z kasy do dna p

 4. Ale na łanczuch złoty stać go 😀

  • Patogangster musi wyglądać przecie, nie ważne, że nie ma na alimenty ale na dzielni trzeba wyglądać, by zaimponować pozostałym imbecylom.

 5. Do pierdla z dzieciorobem i zagonić do roboty.Niech zapieprza na swoje utrzymanie i alimenty.
  Instytucje państwowe powinny lepiej się przyjrzeć patologii pseudo samotnych matek.Najlepiej napier.dolić dzieci i nic nie robiąc żyć sobie spokojnie i dostatnio na koszt podatnika.
  Karyny z brajankami i dżesikami 🙂

 6. Marcinkiewicz i ten delikwent z KOD (nazwisko mi wyleciało) mają się świetnie. DE-MO-KRA-CJA! DE-MO-KRA-CJA! DE-MO-KRA-CJA!

  • Do_Jurny Stefan (głab)

   A ten ze Srebrnej twój guru co? Święty? Nietykalny? Przesluchali go? Teraz niech ten Austriak sprzeda jego długi! Chore Państwo pisuarow.

 7. W lublinie to juz złodzieji nie łapią

 8. Powinni do kamieniołomów trafiać . Mało ,że z podatków jego dzieci utrzymujemy to jeszcze tego darmozjada .Powinni odpracowywać dług w więzieniu

 9. I widzisz na co ci to było? Malo to dziewczyn na roksie? A ty głupi wacława w pęcherz pchałeś. ! Chciałeś bez? Trzeba było w okrężnicę lutować 😉

 10. WIELKIE COŚ. CHORY KRAJ, SYSTEM. ZAMIAST DAC PRACĘ ZAMYKA SIE. A TAKIE ALIMENCIARY PATOLOGIA, PRAWIE ZADNA NIE PRACUJE! ŻYJĄ Z ALIMENTÓW, ZASIŁKÓW OPIEKI SPOŁECZNEJ I SIE KUR…. ŚMIEJĄ! POWINNO WZOREM AMERYKI DAWAC TAKIEJ PRACĘ! JAK ODMÓWI COFAĆ ZASIŁKI!!! TOSAMO Z FACETAMI DAC PRACĘ, JAK ODMÓWI WTEDY ZAMYKAĆ.! MACIE RZĄDY PISU W CAŁEJ OKAZAŁOŚCI! GNAJCIE TO, IDŹCIE WSZYSCY NA NASTĘPNE WYBORY!

 11. Zamoczyć to jest komu, ale płacić to już nie.

  • Jak same dają aż piszcza ha ha. Ale pisuary tworzą patologie. Jak to wszytko im się zawali, pójdą podwyżki. to sami szczurki będziecie ich klnac.

 12. Za co grypsujesz .,..yyyyyy za alimenty.

 13. Jak się daje byle komu, to później trzeba prosić aby łaskawiec kase dał na dziecko.

 14. Ciekawe mamy prawo. Za przejechanie pieszego na przejściu są mniejsze wyroki

 15. same dzieci się nie robią, oboje zrobili, niech oboje utrzymują.
  Jeśli 1 strona nie chce to od razu za łep i do majdanka robić na chleb dla siebie i dla dzieci bo one nie są niczemu winne a głodują i cierpią za rodziców idiotów..
  Nie chce robić to niech zdycha z głodu..

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach