690 680 960

Zderzenie peugeota z mercedesem na rondzie w Lublinie (zdjęcia)

Po raz kolejny na tzw. rondzie z pniakiem w Lublinie miało miejsce zderzenie pojazdów. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 11:40 na rondzie 100-lecia KUL w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Solidarności i Mazowieckiego zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i mercedes. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem mężczyzna jechał od strony al. Sikorskiego. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu mercedesowi, którego kierowca opuszczał rondo. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Uczestnicy nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112, nadesłane – Tomasz)

8 komentarzy

 1. Każdy, kto na rondzie doprowadza do kolizji/wypadku powinien mieć zatrzymane uprawnienia i być skierowany na egzamin sprawdzający !!! Przejazd przez rondo to jest absolutna podstawa, jeżeli ktoś nawet tego nie utrwalił, nie ma dla niego miejsca na drodze.

 2. Cyt. „Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierowcy byli trzeźwi”
  Szkoda, że alkomatem IQ nie zmierzą 😉

 3. rondo tylko z nazwy

  • Naprawdę? Ruch tam jest sterowany? Serio…?

  • Jak kiedyś wyściubisz nosa zza swoje sołectwo, np. do rudzielców (czyt. junajtet kingdom) zobaczyłbyś ,że rondem może być plama białej farby 0,5mx0,5m namalowana na środku skrzyżowania. Już taki zabieg wymusza zasady poruszania się jak po rondzie a nie twoje puste teorie np. co jest wg. Ciebie rondem a co nie… Właśnie poprzez taką indywidualną uznawalność (że widzisz jak wół, że zbliżasz się do ronda ale to dla ciebie ne jest rondo wiec jedziesz i walisz) są takie sytuacje. Nie każdy powinien być kierowcą. To przywilej a nie obowiązek. Nic złego się nie stanie jak jeden z drugim przesiądą się do MPK 😉 a raczej wyjdzie na lepsze 😉

 4. I pozamiatane na Sowieta..!!

 5. peugeot twardszy niż mercedes ?

 6. Zawodowy kierowca

  Wszyscy jesteście mądrzy jak co do czego to nie ma mądrego… Każdy mądry po szkodzie!!! Na drodze nie ma mądrego…

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas