690 680 960

Ruszył serwis darmowych ogłoszeń lokalnych portalu lublin112.pl

W ramach portalu lublin112.pl uruchomiliśmy serwis ogłoszeń lokalnych oraz ogólnopolskich, w którym można zamieścić nieodpłatnie swoje oferty sprzedaży i nie tylko. Sprawdź go pod adresem ogloszenia.lublin112.pl!

Ogloszenia.lublin112.pl to nieodpłatny serwis ogłoszeniowy dla społeczności lokalnych, dedykowany dla wszystkich, którzy chcą łatwo i szybko kupować oraz sprzedawać, oferować swoje usługi czy poszukują pracy.

Ogloszenia.lublin112.pl to tablica ogłoszeń drobnych, gdzie znajdziesz i zamieścisz oferty pracy oraz bezpłatne ogłoszenia drobne w wielu różnych kategoriach.

Chcesz coś sprzedać?

Serwis ogloszenia.lublin112.pl pomoże Ci w łatwy sposób dotrzeć do potencjalnych kupujących. Możesz tu nie tylko znaleźć oferty z popularnych branży takich jak nieruchomości, motoryzacja sprzęt AGD i RTV, ale także używane meble, suknie ślubne czy rowery. Bez trudu znajdziesz tu wielu kupujących i sprzedających z Twojej okolicy.

Do strony z ogłoszeniami znajdziecie szybki dostęp z naszej głównej strony lublin112.pl, w wersji na komputery tutaj:

zaś z poziomu telefonów tutaj:

Dlaczego warto zamieścić ogłoszenie w naszym serwisie?

Co miesiąc czyta nas ponad 1,2 mln Czytelników w regionie i całym kraju. Strona generuje ponad 10 mln odsłon, co pozwala każdego dnia dotrzeć do potencjalnego klienta Waszej oferty. Co więcej, serwis ogłoszeniowy oraz jego oferty będą promowane na głównej stronie portalu lublin112.pl.

Zachęcamy do korzystania z nieodpłatnych ogłoszeń w naszym serwisie ogloszenia.lublin112.pl. W przypadku pytań lub problemów technicznych, a także ewentualnych uwag prosimy o kontakt poprzez formularz na stronie ogloszenia.lublin112.pl.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli