Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ratowali dziecko, które zawisło na dachu z wbitą w rękę blachą (zdjęcia)

Zabawa zakończyła się niebezpiecznym zdarzeniem. Na pomoc chłopcu ruszyli strazacy i ratownicy medyczni. Dziecko trafiło do szpitala.

18 komentarzy

 1. to teraz czas na pozew przeciwko zarzadcy budynku. Moze jakies odszkodowanie się uda wyrwac? Kto to widział zeby jakies blachy wystawały z dachu

  • W Polsce takie odszkodowanie jest zupełnie możliwe – nie na darmo ustanowiono stosowne przepisy zakazujące wykańczania ogrodzeń ostrymi zakończeniami czy drutem kolczastym – przecież trzeba dbać o zdrowie tych, których właściciel takiego płotu nie zapraszał przez płot i w środku nocy.

   • Jasio Down z zerówki

    Ustawodawca miał chyba na myśli też i skoczków spadochronowych, bo jakby go tak zniosło na taki ostro wykończony płot to pocharatałby se i 4 litery i nabiał z kiełbaską w komplecie.

 2. Głupi mały gówniak w kolczanie prawilnosci i czapka wpie**olką… Szkoda że twarzą nie zahaczyl o tą blachę, nauczyłby się

 3. Przynajmniej młody nie siedzi cały dzień przed srajbukiem jak dzieci większości czytelników. Te ze zwolnieniami z wf-u i zaświadczeniami o dysleksji bo na książki nie mają czasu.