690 680 960

Radzyń Podlaski: Znalazła telefon i nie oddała. Odpowie przed sądem

Radzyńscy policjanci dotarli do 14-latki, która znalazła na ulicy telefon komórkowy. Nastolatka zamiast szukać właściciela aparatu, przywłaszczyła go.

Radzyńscy policjanci ustalili, że 14-letnia mieszkanka gminy Wohyń, na początku września przywłaszczyła telefon komórkowy marki Samsung Galaxy, o wartości 700 złotych. Nastolatka przyznała policjantom, że przywłaszczyła telefon, który znalazła na ulicy. Nie zwróciła go właścicielowi ani nie odniosła na Policję, co więcej 14-latka po kilku tygodniach zaniosła telefon do komisu.

– Po kilku tygodniach użytkowania dziewczyna sprzedała uszkodzony telefon w komisie. Zwróciła policjantom posiadaną przez siebie kartę pamięci oraz kartę sim uszkodzonego telefonu. Podała również, gdzie sprzedała znaleziony aparat – informuje asp. Barbara Salczyńska – Pyrchla z radzyńskiej Policji.

Teraz sprawą 14- latki zajmie się sąd rodzinny.

2015-10-12 13:06:58
(fot. ilustr. lublin112.pl)

14 komentarzy

  1. No i młoda dała du.y. Znalazła, sprzedała to po kiego grzyba przy innej sprawie się głupia wygadała? Ciekawe czy była przesłuchiwana w obecności adwokata w chwili paplania o telefonie? Co miała za oszewką, że policjanci się nią zainteresowali i do niej dotarli, skoro wszystko musiała im sama opowiedzieć ze szczegółami? Dziwna sprawa. Znalazła, sprzedała, wskazała komis gdzie sprzedała, oddała karty sim? Coś to wszystko od pupy strony zakręcone.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej