Radawiec Duży: Kompletnie pijany kierowca uderzył w przepust. Trafił do szpitala

Po południu w Radawcu Dużym pod Lublinem pijany kierowca spowodował wypadek. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 14 w miejscowości Radawiec Duży. Kierujący audi mężczyzna, jadąc lokalną drogą od lotniska w Radawcu w kierunku Radawczyka, w pewnym momencie na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto zjechało z drogi, uderzyło w betonowy przepust, następnie przeleciało kilkanaście metrów w powietrzu, wpadło do przydrożnego rowu i zatrzymało się na środku jezdni.

Mieszkańcy którzy usłyszeli huk wypadku od razu powiadomili służby ratunkowe. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej z Pawlina, Lublina, Bełżyc i Radawca, pogotowie ratunkowe i policja . Lądował tam również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Siła uderzenia sprawiła, że kierowca, który podróżował bez zapiętych pasów bezpieczeństwa, znalazł się na tylnej kanapie pojazdu. Strażacy ewakuowali go na zewnątrz a następnie przekazali ratownikom medycznym.

Jak się okazało, kierujący audi 31- letni mężczyzna, mieszkaniec gminy Konopnica, był kompletnie pijany. Został on przetransportowany do szpitala w Lublinie, gdzie zostanie od niego pobrana również krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

W miejscu wypadku cały czas pracują policjanci, którzy ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)
2015-08-29 15:11:38

36 komentarzy

  1. Tak sie sklada ze to nie byl pasazer tylko kierowca….Brawo Misza Brawo! Nie umial jezdzic wiec tak to sie skonczylo, ale jemu sie nic nie stalo 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zlot charytatywny na rzecz Lubelskiego Schroniska Dla Zwierząt
Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie