Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przyszedł nad ranem, ukradł sprzed posesji samochód. Trwają poszukiwania auta i sprawcy (zdjęcia)

Dziś rano z jednej z lubelskich ulic skradziony został samochód osobowy. Sprawca jest poszukiwany przez policję, właściciel auta apeluje o pomoc.

W poniedziałek, 15 maja, po godzinie 6 rano z ulicy Rejtana w Lublinie skradziony został samochód osobowy marki Opel Omega B kombi o nr rejestracyjnym LU 655HF. Auto ma granatowy kolor, posiada automatyczną skrzynię biegów, szarą welurową tapicerkę i hak holowniczy.

Pojazd był jedynym środkiem transportu dużej rodziny. W środku znajdowały się również trzy foteliki dziecięce. Oczywiście kradzież została zgłoszona na policję.

Sprawą zajmują się już funkcjonariusze z wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu. Z kolei właściciel postanowił zwrócić się z apelem o pomoc do każdego, kto widział auto. Za przyczynienie się lub pomoc w jego odzyskaniu przewidziana jest nagroda finansowa. Kontaktować można się z redakcją.

Przyszedł nad ranem, ukradł sprzed posesji samochód. Trwają poszukiwania auta i sprawcy (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

27 komentarzy

 1. To policyja niech szuka ma wszystko czego potrzeba przecież widać czego ma szukać.

 2. Może dla was to jest taki czy siaki samochód ale dla kogoś jest ważny. Jestem ciekawa jakimi samochodami jeżdżą komentujący ?

 3. Goście z południa Europy gustują w takich. Może na podmiankei wzięli

 4. Na granicy się znajdzie ,oczywiście jak będą mieć odwagę zatrzymać potrzebującego biednego brata.

 5. Że tak zapytam. Po co właściwie są montowane na wszystkich wjazdówkach z/do miasta szybkie kamery z rozpoznawaniem tablic rejestracyjnych? Tak trudno wykonać swoją robotę poprawnie/skutecznie?

 6. QWERTY ,Pytasz po co kamery z rozpoznawaniem tablic ? Jak to po co przecież nie po to żeby szukać skradzionych bo to nie przynosi żadnych dohodów ,tylko po to zeby scigać „bandytów ” drogowych za byle pierdołę i kasować po 1500 od „łebka „

 7. Rodowita Chełmianka

  Trwają poszukiwania auta i sprawcy… i co, myślicie że znajdą szybciej niż ten białoruski balon co śmigał po Polsce z szybkością wiatru ?

 8. Desperat musiał to być albo szpachlarz lakiernik z zamiłowania.

 9. nie kryty krytyk

  ojejku tyle wspanialej policji i dalej kradną?
  to trzeba jeszcze podnieść podatki dobudować z 10 komisariatów i zatrudnić jeszcze z 1000 psów, może to nic nie zmieni ale przynajmniej wiecej kolesi będzie.
  co chodzi o poszukiwania przez policje, to już 10 dni szukają drona który im uciekł, a wy chcecie żeby znaleźli gościa co sam może się poruszać.
  ale żeby nie było że nie starają się, to zrobią akcje np trzeźwy poranek zatrzymają z 5000 aut, z czego z 4 osoby będą na kacu i jest kolejny sukces, a to że kradną i drony gubią to już nie sprawa poborcy terenowego tzw psa.

 10. to teraz mapa w rękę i jedziemy po kolei i sprawdzamy, którędy mógł przejeżdżać i zapis z kamer a kamer jest dużo

Dodaj komentarz

Z kraju