Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Przez kilka tygodni kradł wódkę w lubelskim dyskoncie. Wyniósł łącznie 42 butelki

Lubelscy policjanci zatrzymali sprawcę sklepowych kradzieży na terenie Lublina. 35-latek przez kilka tygodniu wyniósł z dyskontu łącznie 42 butelki wódki.

Policjanci z VII komisariatu otrzymali zgłoszenie o serii kradzieży alkoholu w jednym z dyskontów. Z przekazanych informacji wynikało że na przestrzeni kilku ostatnich tygodni zginęły 42 butelki tego samego alkoholu o łącznej wartości ponad 2300 złotych.

Policjanci od razu zabezpieczyli monitoringi. Jak się okazało, za wszystkimi kradzieżami stał ten sam mężczyzna. Sprawca przychodził do sklepu niemal codziennie i kradł po 2-3 butelki, które wynosił pod ubraniem.

Kryminalni nie mieli trudności z ustaleniem danych sprawcy. Okazało się, że to dobrze znany funkcjonariuszom recydywista. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty kradzieży. Sprawca przyznał się do popełnienia przestępstwa. Alkoholu jednak nie odzyskano. Za kradzież w recydywie grozi do 7,5 roku więzienia.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. Jak widać recydywista silnie zresocjalizowany po poprzednich wyrokach ….śmiech na sali ,Takie prawo i system penitencjarny to żenada i dno

 2. Skoro już siedział to widać nie było to zbyt uciążliwe skoro wiedząc że może tam trafić pod niebie ,dalej kradł ….ale czego miał się bać ? Tego przedszkola ci się nazywa zakład karny ? Gdzie obsługa produkuje się nad każdym osadzonym patolem ,żeby mu się tylko jakaś krzywda nie stała …do ciemnych lochów patologiczne bydło pozamykać i trzymać o chlebie i wodzie przy świeczce ,a nie sanatoria im pobudowali i się dziwią że resocjalizacja nie działa ….

  • Resocjalizacja nie działa, gdyż zabierają się za nią takie wiejskie tłumoki jak ty!

  • Z tą resocjalizacją to jest tak samo jak z komentarzami na tej stronie. Są idiotyczne komentarze od jajogłowych i są celne riposty. Nic to jednak nie daje bo jajogłowi wracają tu i nadal wylewają z siebie idiotyczne frustracje na różne zdarzenia.

 3. Wyniósł tyle butelek ile ma lat.

 4. Kary… ? Nie w świecie lewaków…

  • Za to w świecie prawaków kary są tylko dla wybranych, niepokornych kaczemu systemowi.

 5. Troszeczkę redakcjia ma źle informacje. Bo z tego co wiem to nie oni ustalili dane sprawcy .Tylko został im podany jak na tacy .Troszkę nie mówi prawdy droga redakcja

  • To są informacje przekazane przez policję. My nie mamy wglądu z dokumenty śledztwa w każdej sprawie.
   Pozdrawiamy

   • No to macie złe informacjie policja tu się w niczym nie przyczyniła
    Pozdrawiam

    • My nie jesteśmy w stanie weryfikować takich informacji, jak sobie to Pan wyobraża? Skąd mamy to wiedzieć?

 6. Jes19; a od kiedy to mamy „świat lewaków ” ? Sanatoria dla patologi nazywane dla zmyłki zakładami karnymi ,powstały dawno po tym jak ci tzw.” lewacy ” stracili władzę….a szkoda bo za ich rządów przynajmniej patologi tyle nie było bo nikt się z nimi nie cackał jak teraz ,tylko pała i wpier…..ol ,a nie tak jak teraz jakies szopki w więzieniach odstawiają ,mają siłownie jakichś wychowawców i psychologow,sprzęt RTV w celach …to nie dziwne że się im .we łbach się popier…..ło i chcą tam wracać .Niech im jeszcze osobistych psychoterapeutów dadzą i panienki zamówią

 7. Kolejna ofiara polskiego bezładu.

 8. 2300 zł szkód 7 lat
  70 mln szkód, bohater narodu, jego ochroniarz posadke ma w Poczcie polskiej. BoHATER i Zbawca XD witamy w polsce