Przeszedł przez jezdnię poza przejściem, po zatrzymaniu nerwowo się zachowywał. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci z Zamościa zatrzymali 25-latka, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie narkotyki.

Zamojscy policjanci podczas patrolowania miasta na ul. Sienkiewicza zauważyli mężczyznę, który przeszedł przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, a następnie pobiegł w stronę zaparkowanego pojazdu.

Mundurowi postanowili wylegitymować 25-latka. Mieszkaniec Zamościa zaczął się nerwowo zachowywać, jak się okazało mężczyzna miał przy sobie woreczek strunowy z zawartością roślinnego suszu oraz młynek wykorzystywany do rozdrabniania marihuany. Natomiast w pojeździe marki Opel, do którego wsiadł 25-latek, policjanci odnaleźli woreczek z białymi kryształkami.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Po wykonaniu testów narkotykowych okazało się, że susz roślinny jest marihuaną, natomiast kryształki w swoim składzie zawierają morfinę oraz heroinę. Zabezpieczone substancje zostaną poddane dalszym szczegółowym badaniom.

25-latek trafił do policyjnego aresztu, zaś przedwczoraj usłyszał zarzuty posiadania oraz przywiezienia na teren Polski wbrew przepisom ustawy środków odurzających i substancji psychotropowych. Odpowie również za udzielanie marihuany innej osobie. Za posiadanie substancji zabronionych grozi kara pozbawienia wolności do lat 3, podobnie jak za udzielanie narkotyków, natomiast ten, kto dokonuje wewnątrzwspólnotowego przywozu narkotyków może spędzić w zakładzie karnym nawet 5 lat.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

2 komentarze

 1. Nie za bardzo wiem, czy zjechać pieszą amebę (która przeszła przez jednię z niedozwolonym miejscu), czy też bronic Pana Kierowcę, którego policja postanowiła wydoić.

 2. mógł jeszcze naszczać na ścianę komisariatu z towarem w kieszeni… kiedyś narkotyki przyciągały najbardziej brutalnych, a wytrzymywali najbystrzejsi. teraz w biznes wchodzą coraz głupsi…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online