Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Prokuratura zaskoczona decyzją sądu o uniewinnieniu Ukraińców oskarżonych o brutalne napady. Będzie apelacja

Chełmska prokuratura nie zgadza się z takim orzeczeniem sądu. Wniosła o pisemne uzasadnienie wyroku, aby złożyć apelację. Postawienie po raz kolejny mężczyzn przed sądem może być bardzo trudne.

58 komentarzy

 1. Nie martw Cię się. Jakby Polak zabił Ukraińca u siebie w domu to by bez procesu by siedział.

 2. Wolne sądy! demokracja! Konfidencja,,,,… Czy tam konstytucja…! Obrońcy lewaki… Widać czego bronią!

 3. Dlatego coraz bardziej myślę o wyjeździe z tego państwa z dykty. Równocześnie po co myśleć o zakupie mieszkania. Wystarczy sobie wejść do jakiegoś, a jak ma się bombelka to jest się nie do ruszenia.

 4. Wredne Gęby i Śmiecie bez grupy do segregacji.

 5. Ten pierwszy w spodniach z dziurami nie miał co jeść i próbował wżerać jeans. Drugi od matki z pod latarni. Trzeciego bym wrzucił do tygrysów w zoo tak wypasiony że na tydzień było by żarcia. Chociaż czy tygrysy żarłyby to gowno?

 6. Witamy w kraju z gó…a i tektury.

 7. kto do tego doprowadził się pytam ?

  Polska ,kraj w którym na wszystko jest paragraf .Ze zwykłych ludzi za byle pierdołę robią przestępców ,cwaniacy biora pożyczki na twoje dane , a ty musisz spłacać ,a bandytów wypuszaczają bo „nie ma wystarczajacych dowodów .Bandytom wyplacają odszkodowania bo mają za ciasne cele ” .Brawo Wy „elity intelektualne ” które do tego doprowadziliscie .Rzygać się chce i niedobrze mi się się robi jak słyszę slowo :sprawiedliwosć ,sąd czy sędzia .Kojarzą mi sie ze wszystkim tylko nie z tym z czym te słowa powinny się kojarzyć

 8. Adam z Karczmisk

  Wszyscy trzej wyglądają na typów którzy seks uprawiają z kozami.

 9. Co tu sie dziwic mamy takie sady .W Krasnymstawie jest tak samo. Za zabojstwa i narkotyki nawet palcem nie kiwna i jest wszystko ok a zwykly kowalski za byle co dostanie po nosie

  • Czy ty wreszcie zrozumiesz, że są lokalne układy i znajomości?

   • Chciałbym by moje posty były widoczne

    Jakie lokalne układy i znajomości może mieć banda ukrów napadająca na ludzi? Co, ktoś sędziego zastraszył? A może mu obiecali, że jego nie okradną jak ich wypuści. Sądownictwo jest do naprawy w tym kraju, ale kto by się tego nie tknął i tak będzie oskarżany o łamanie prawa. Nie chodzi konkretnie o PiS. Jakby PO to robiła to afera byłaby taka sama. To jest śmierdzące jajo, jak NFZ czy ZUS. Tego się nie dotyka, bo smród się rozniesie.

 10. Wolne sondy, prostytucja! Wy kiedyś też bedziecie osądzeni i co wtedy powiecie?! Żal mi was jesteście beznadziejni, pamiętajcie, że kiedyś będziecie z tego rozliczeni!