Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Prokuratura zaskoczona decyzją sądu o uniewinnieniu Ukraińców oskarżonych o brutalne napady. Będzie apelacja

Chełmska prokuratura nie zgadza się z takim orzeczeniem sądu. Wniosła o pisemne uzasadnienie wyroku, aby złożyć apelację. Postawienie po raz kolejny mężczyzn przed sądem może być bardzo trudne.

58 komentarzy

 1. Takie to mamy niezależne sądy!!! Dalej brońcie tej sitwy!!!

 2. puszek_okruszek

  rewelacyjny adwokat…………….

 3. do m , oczywiscie ze kiedyś bedziemy „rozliczeni ” ,bo w tym popier….nym kraju z uczciwych ludzi robi się przestępców .Można takim „przestępcą ” zostać z byle powodu ,np. chodząc sobie z wykrywaczem metalu i znajdujac jakieś stare bezwartosciowe przedmioty .Albo kupując samochód z cofnietym licznikiem ,robi się z nas przestępców .Ale bandziorów się wypuszcza bo „brak dowodów ” .Kuriozalnych wyroków mozna by znależć pewnie tysiace ,np . w sprawach mieszkań zajetych bezprawnie ,gdzie są zadłużane demolowane a wlasciciel nie ma do nich dostepu . Wstyd i hańba za takie sądy

 4. policyjni wywiadowcy dali ciała, po tym jak wytypowali podejrzanych powinni zorganizować obserwację i próbę złapania na gorącym uczynku… po takim zabiegu przypięliby im bez problemy wszystkie poprzednie zdarzenia …… W sytuacji kiedy nie ma dowodów mamy zasadę domniemania niewinności, którą są zobligowani zastosować sędziowie więc Ukraińcy nawet jeśli winni wszystkich zgłoszonych jak i nie zgłoszonych przestępstw wyjdą na wolność nawet z kiepskim adwokatem….

 5. „Przystawili mu do brzucha widły, ” to już było, mentalności tak łatwo się nie zmieni. Bandyci zrobili u siebie dobrobyt, teraz jadą na zachód, bo u nich nie ma już co kraść.

 6. dlaczego sądy w Polsce wydają wyroki przeciwko narodowi polskiemu? nie mogę tego pojąć!!! Niemiec może mówić, że Polaków trzeba wybić, Ukraińcy mogą na nas brutalnie napadać… gdzie my żyjemy, kto tu rządzi, kim są sędziowie, dlaczego społeczeństwo i media nie reagują? Przecież to aż się prosi o bunt, rewoltę i zamieszki! Dlaczego Polacy są jak glut, dlaczego dają się opluwać, dlaczego nie reagują?

  • Chciałbym by moje posty były widoczne

   Kim są policjanci (wysokiego szczebla), kim są politycy, kim są sędziowie? Zastanówmy się ile mają lat i w jakim okresie otrzymali uprawnienia do uprawiania zawodu. Przypomnijmy sobie też, kto miał przywileje w tamtym okresie. Ci co współpracowali z partią, donosili, komuchy innym słowem. Po 89 nie było lustracji, bo nagle 99% sejmu opowiedziało się przeciwko. Trudno by sami siebie osądzać i odsunąć od władzy pozwolili. Teraz płacz bo sędziów chcą zmienić, a to te same dziadki co za komuny (młodym jeszcze będąc) skazywali ludzi na tortury i więzienie w imię PRL. Kim są komendanci, wysoko postawieni wojskowi? Milicja się skończyła ale służba nie.

   Kim są elity w naszym kraju? Kim są profesorowie na uczelniach (w szczególności ci co osiągnęli tytuły za głębokiej komuny). Przecież inteligencja była wrogiem władzy PRL. Więc komu przypadał ten zaszczyt kształcenia się a następnie bycia obsadzonym na PAŃSTWOWYCH uczelniach? Za co? Za wiedzę czy za partyjność.

   Myślę, że to pozwoli Ci zrozumieć czemu władza jest przeciwko Polakom. Bo władza nie jest Polska. Oni nie wiedzą co to jest Polska. Dla nich władza zatrzymała się w komunie i na tamtych układach nadal działa.