Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Próbował ukraść konserwy i alkohol. Obywatel Ukrainy zaatakował ochroniarza

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 47-letniego obywatela Ukrainy, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów przy ul. Nałkowskich. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

45 komentarzy

 1. Zwiększyć uprawnienia ochrony to co się dzieje w sklepach przechodzi ludzkie pojęcie, Ochrona musio prosić aby poczekał na przyjazd Policji wstyd.

 2. A kto go wypuścił z Ukrainy skoro mieli zakaz wyjazdu?

 3. Nie wpuszczać więcej tego siaparastwa.

 4. Na front z nim. Niech tam kozaczy banderowiec.

 5. Jeszcze za mało dostał od kaczora i pinokia. Na razie kradną w sklepach Tylko patrzeć jak zaczną ginąć auta i zaczną się włamy do mieszkań.

 6. W każdej grupie ludzi wybranej według dowolnego kryterium – np. rasy, koloru skóry, wyznawanej religii, popieranej partii, kraju pochodzenia czy nawet ulubionego koloru – zawsze znajdzie się idiota i generalizowanie z powodu jednej jednostki jest błędem.

  (chociaż przykład z popieraną partią jest chyba złym przykładem – mamy niestety jedną partię, która przyciąga więcej idiotów, niż statystyczna średnia :P)

  • Krzysztof Zakolski

   Tylko jakimś dziwny trafem od lutego przestępczość w Polsce wzrosła, co przyznaje sama policja. Oczywiście twierdzą, że nie ma to żadnego związku z przyjazdem „braci”. Pewnie Polacy nagle zaczęli ot tak sobie bawić się w bandyterkę.

   • przytocz konkretne dane i podaj źródło (konkretnie), chętnie zerknę

   • Możesz mieć rację. Odsetek jednostek odstających od normy nie jest stały i w niektórych grupach jest niższy, a w innych wyższy – dlatego nazywamy to „średnią”.

   • Możesz mieć rację. Odsetek jednostek odstających od normy nie jest stały i w niektórych grupach jest niższy, a w innych wyższy – dlatego nazywamy to „średnią”.

 7. Są bezkarni będzie pouczenie i wyrozumiałość jak ostatnio na koliżji.Chwała ukrainie,

 8. Chwała ukrainie.

 9. już chodzą pijani i zaczepiają o papierosa lub diengi

 10. co zdrowe silne bydle robi w Polsce?! U niego w kraju wojna! DEZERTER???

Z kraju

Polityka i społeczeństwo