Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Próbował ukraść konserwy i alkohol. Obywatel Ukrainy zaatakował ochroniarza

Policyjni wywiadowcy zatrzymali 47-letniego obywatela Ukrainy, który dokonał kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów przy ul. Nałkowskich. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed południem w jednym ze sklepów przy ul. Nałkowskich w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że mężczyzna wziął z półki produkty i chciał wyjść z nimi bez płacenia, a następnie zaatakował ochroniarza.

Jak ustalili mundurowi, kradzież zauważył ochroniarz, który szybko wybiegł za sprawcą. Wówczas 47-latek stał się agresywny. Zaczął szarpać, odpychać i bić pracownika sklepu. Na szczęście na miejscu szybko interweniowali policjanci.

Wywiadowcy z KMP w Lublinie zatrzymali 47-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz zostanie doprowadzony do prokuratury.

Kradzież rozbójnicza zagrożona jest karą do 10 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

45 komentarzy

  1. Już nic nie można o nich pisać bo banaje redakcja blokuje.

    • Wystarczy nie powielać tych samych treści w kółko w komentarzach, nie pisać słów obelżywych i obraźliwych. To proste. Jeżeli ktoś celowo wypisuje kalumnie o obraża niech się nie dziwi, że jego komentarz jest w koszu.

    • Wręcz przeciwnie, kasowane są komentarze anty-ruskie a dopuszczane anty-ukraińskie co widać np. Pod artykułem o Święcie Niepodległości Ukrainy!

  2. Nie miał wideł ?

  3. Ale po co do więzienia deportować go na wschodnią Ukrainę i niech walczy za swój naród a nie jeszcze utrzymywać go w więzieniu w Polsce lub przekazać go stronie rosyjskiej.

  4. Na szczęście debil nikomu nic nie zrobił, więc myślę, że odpowiednią karą byłoby wywalenie gościa za granicę, oczywiście ukraińską, taki oficjalny wypad do swojego kraju i zakaz wstępu do Polski.