Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk zakażony koronawirusem. Zapewnia, że czuje się dobrze

Krzysztof Żuk poinformował dzisiaj, że jest zakażony koronawirusem. Testy wykonano też jego współpracownikom. W tym przypadku dały one wynik negatywny.

61 komentarzy

 1. To może nie wyłączy mam światła na ulicach na znak protestu?

 2. Słyszycie dzwony w lubelskich kościołach, tych, którym odmówił ochrony Lubelskiej Straży Miejskiej. A dolegliwości, po dwóch dniach się nasilają, niestety.

 3. Ja myślę że jak by zrobili testy wszystkim to i nie jednemu z nas pokazał by wynik pozytywny nie mogli przepchnąć ustawy żeby zabronić hodowli norek to je wybiją pod pretekstem wirusa

 4. To kara za głupie popomysły ze światłem

 5. Pisowskie trole w żywiole

 6. może łysy przeczyta co piszą mieszkańcy

 7. Na pewno wirus nie żuci mu się na serce bo on nie ma serca

 8. Anty kulawy karzeł

  ZDROWIA PANIE PREZYDENCKIE. Szczekanie pisuarow nic im itak nieda.

 9. Wiesniaki nienawidzą PO. Wiesniaki nienawidzą miasta bo zazdroszczą ludziom z miasta. Motłoch jest wredny ale i głupi.

  • Wieśniaki kochają w czasie i po 😉 Mieszkamy w wielowsi i nic na to nie poradzimy. Motłoch operuje niekulturalnym językiem, który wyróżnia się w każdej formie; pisanej i werbalnej.

  • No nie wiem. Żuk spod Krasnegostawu, Wasilewski ze Szczebrzeszyna, Mucha z Płońska, Grabczuk z Chełma, Bury z Józefowa nad Wisłą, Wcisło z Krasnika.Wielkomiejscy to oni nie są. To już Hetman z PSL bardziej miastowy.

   • I Smolarz, i Łopata, bo Motycz i Dys są bliżej miasta niż Gorzków.

   • ale w zamian opowiadają jacy są lubelscy. Większość z nich nie podaje miejsca swojego urodzenia, tak się wstydzą swoich chłopskich korzonków. Same „panicze” .

 10. Zdrowia Panie Prezydencie!

Z kraju